Квартира мрії в новобудові: правила вибору

Тематика статті

Важливою подією в житті українських родин є купівля нової квартири від забудовника. Власна нерухомість, якою людина може розпоряджатися на свій розсуд, забезпечує комфорт, міцний сон і здорові нерви. Сім'ї, у яких раніше не було власного даху над головою, можуть повністю оцінити значущість майбутньої покупки. Але часто ейфорія від угоди змінюється прикрістю від неправильно обраного житла. На що звертають увагу під час купівлі квартири, і як купити квартири в новобудові? Давайте дещо детальніше розглянемо ці питання. 

Якщо цікавий продаж житлової нерухомості з аукціонів Прозорро.Продажі, то ось цікаві варіанти. 

Що таке квартира мрії: основні критерії

Ідеальне житло для кожної людини індивідуальне. Це залежить не тільки від особистих вподобань, а й параметрів, які висуваються до житлоплощі. Потрібно грамотно звертати увагу на поверх розміщення квартири, якість оздоблення та інші технічні нюанси. Тільки так проживання буде комфортним для кожного члена сім'ї.
На думку фахівців, грамотний вибір квартири в новобудові має ґрунтуватися на таких факторах:

  • Зручність планування житлових приміщень без прохідних кімнат, довгих коридорів і мініатюрної кухні.
  • Оптимальними вважаються квартири з передчистовим оздобленням. Це дає змогу власнику житла організувати простір відповідно до особистих уподобань.
  • У нових будинках нерухомість купують люди з однаковим соціальним статусом. Отже, по сусідству проживатимуть такі ж сім'ї, як і ваша.
  • Нове житло - це сучасні комунікації без мінімального зносу, що гарантують тривалий експлуатаційний ресурс.

Купити квартиру в новобудові - найкраще рішення, проте існують небезпеки, що підстерігають на первинному ринку.
Реалії українського первинного ринку нерухомості такі, що квартири в новобудовах пропонуються в найрізноманітніших цінових категоріях. Покупці можуть дивитися квартири як бюджетного сегмента, так і дорогу елітну житлоплощу з ремонтом під ключ. Більшість новобудов має власну інфраструктуру на нижніх поверхах, що забезпечує додатковий комфорт новоселів. Однак через поширені випадки затягування термінів здачі об'єктів і несумлінних забудовників, люди стикаються з неприємностями під час купівлі первинного житла. Тому важливо перевіряти не тільки якість квартири, а й забудовника, який займається реалізацією проєкту. Як перевірити документи на квартиру і документацію забудовника? На що звернути увагу при купівлі квартири в новобудові?

Уважно вивчаємо актуальні пропозиції

Якщо обрано етап будівництва для вигідної купівлі нерухомості та визначено основні параметри житла, потрібно грамотно підібрати будівельну компанію. Перед безпосереднім підписанням договору вивчіть всю доступну інформацію про забудовника. За твердженнями фахівців правильна тактика пошуку ідеальної житлоплощі дуже важлива, як квартиру в новобудові вибрати:

  • Вивчення актуальних оголошень у всесвітній павутині інтернет. Це не доставляє особливих проблем завдяки великим сайтам з регулярно оновлюваними базами нерухомості.
  • Перевіряйте дані про вподобані квартири на офіційних сайтах забудовників. Якщо будівельна компанія не має свого сайту, вона не турбуватиметься про інвесторів і розраховувати на успішну співпрацю безглуздо.
  • Почитайте інформацію про забудовника на тематичних форумах. Більшість власників первинної нерухомості із задоволенням діляться своєю думкою про конкретну будівельну компанію.
  • Не нехтуйте особистим відвідуванням головного офісу забудовника. Там на прохання інвестора мають надати всі документи на реалізований проєкт.

Обираючи оптимальне місце для постійного проживання, важливо зважати на наявність побутової та соціальної інфраструктури в пішому віддаленні від будинку. Не менш важливим є зручне транспортне сполучення. Загалом, потрібно вибрати квартиру, яка повністю задовольняє особисті побажання та вподобання покупця.

 

Теми