Чи варто купувати квартиру на першому поверсі?

Тематика статті

Часто при виборі квартири нам трапляються гідні варіанти на першому поверсі. Багато хто навіть не розглядають такі квартири, але якщо розібратися в цьому питанні докладніше, може виявитися, що боязнь жити на першому поверсі це всього лише стереотипи. І тут виникають запитання: чи варто купувати квартиру на першому поверсі, на якому поверсі краще купити квартиру? Розглянемо всі за і проти покупки такого житла.

Фінансова сторона питання:

В основному, вирішальним фактором в покупці квартири є її доступна ціна. Квартири на першому поверсі зазвичай коштують на 5-10% дешевше такого же житла, розміщенного вище. Але варто пам'ятати, що доведеться витратити трохи грошей на установку грат на вікна. Сьогодні можна купити решітки для вікон недорого, тому, це не буде великою проблемою.

Переваги:

Крім меншої ціни, квартира на першому поверсі має велику перевагу, вам не потрібно користуватися ліфтом. Це зручно, якщо у вас маленька дитина, не буде ніяких проблем зі спуском і підйомом коляски. Також дуже зручно, що вам не потрібно довго чекати ліфт в години пік. При виборі меблів під час ремонту, не потрібно турбуватися, чи вийде її підняти на потрібний поверх. Це також вигідна покупка для людей похилого віку. Все це буде недоліком і допоможе відповісти на запитання, чи варто купувати квартиру на останньому поверсі, якщо ви розглядаєте такий варіант.

Недоліки:

Якщо купити квартиру на першому поверсі, багато хто називає основним недоліком низьке розташування вікон. Насправді це не завжди так. У сучасних будинках цокольний поверх робиться досить високим, тому вікна такої квартири можуть знаходитися вище рівня досяжності очей перехожих. По-іншому цю проблему можна вирішити установкою ролетів або системи жалюзі. Ще однією проблемою може стати вогкість, яка поширюється з підвалу, так що, слід вивчити це питання перед покупкою квартири.

Попит і пропозиція:

Якщо більш детально вивчити ринок нерухомості, незалежно від місця розташування, ми зауважимо, що купувати квартиру в багатоповерхових будинках на першому поверсі можна і кількість пропозицій досить велика. Це означає, що буде легше підібрати житло за адекватну ціну. Можна також подивитись варіанти і зрозуміти, чи варто купувати в новобудовах. Але варто враховувати, що якщо ви вирішите продати таку нерухомість, то зробити це буде трохи складніше. Однак тільки вам вирішувати, на якому поверсі краще жити

 

Теми