Продаж і здача в оренду сільськогосподарських земель у нашій країні регулюється Законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення". Це означає, що можливий їх продаж, а також здача в оренду. З цього приводу існують відповідні торги в електронній системі Прозорро.Продажі, (ось посилання на розділи - "Продаж землі с/г та несільськогосподарського призначення", а також - "Оренда земельних ділянок").
Давайте детальніше розглянемо тему ринку землі, що існує на даний момент у нас в країні. Як купити землю сільськогосподарського призначення?
Часто при виборі квартири, нам трапляються гідні варіанти на першому поверсі. Багато хто навіть не розглядають такі квартири, але якщо розібратися в цьому питанні докладніше, може виявитися, що боязнь жити на першому поверсі це всього лише стереотипи. І тут виникають запитання: чи варто купувати квартиру на першому поверсі, на якому поверсі краще купити квартиру? Розглянемо всі за і проти покупки такого житла.
Сьогодні квартири в новобудовах набувають дедалі більшої популярності серед покупців. Потенційних власників такого житла не лякає навіть той факт, що воно коштує дорожче, ніж рівноцінне в старому будинку. При цьому ціни на різні типи новобудов можуть дуже сильно відрізнятися. Існує житло економ класу, є проміжні варіанти з поліпшеним плануванням. Але є і квартири або будинки типу преміум або комфорт - це житло завжди дорожче за середньоринкову ціну і належить до елітного сегменту.
Багато молодят мріють придбати гарну квартиру, де будуть проводити всі найщасливіші свої дні. Але, як правило, мало хто може з молодих пар дозволити собі придбати хорошу квартиру для житла. Багато молодих пар починають своє спільне життя, тулячись у старій квартирі, зі своїми родичами або беруть в оренду чужу нерухомість. Банки та інші "добрі" компанії пропонують взяти житло в кредит, прирікаючи молоду сім'ю на постійні виплати.
Одним із способів придбання власного житла, є можливість купити квартиру в розстрочку. Не рідкістю тут є розстрочка від забудовника. У загальному випадку, при купівлі житла розстрочка - це можливість внесення повної суми через деякий час. При цьому відсоткова ставка нижча, ніж узяти житло в кредит, але термін виплати менший. Також вищим може бути початковий внесок. Є варіанти, коли пропонується безвідсоткова розстрочка на квартиру.