Купівля будинку в Дубаї - покрокова інструкція

Тематика статті

Купуючи будинок у Дубаї, не можна просто заплатити гроші, взяти ключі й далі займатися своїми справами - це не купівля молока в продуктовому магазині. Нерухомість Дубай, як купити квартиру в цьому місті, поради з 10 кроків для успішного придбання.

Місцезнаходження понад усе

Сядьте за кермо автомобіля й огляньте улюблені райони міста. Вам потрібно чітко уявити, яким має бути будинок у Дубаях для вашого комфортного проживання. Кредитори в ОАЕ заздалегідь обирають, які саме проєкти вони фінансуватимуть, тому перш ніж говорити про іпотеку, найкраще скласти коротке уявлення про бажане місце проживання.

Варто врахувати, що квартири в Дубаї можуть включати наявність закритої присадибної території, басейну та інших можливостей. Якщо ви розглядаєте котеджі в Дубаї, то можна знайти непоганий варіант у престижному селищі поруч із морем. Тут вибір залежить від ваших фінансів і бажань. 

Вибирайте забудовника ретельно

Далеко не всі девелопери мають рівні позиції. Зверніть увагу, від кого йде продаж будинків, Дубай пропонує можливість знайти надійного девелопера з хорошою фінансовою репутацією. Якщо компанія має видатний послужний список і є рекордсменом у реалізації елітних будинків в ОАЕ, то вибір такого девелопера гарантує придбання високоякісного будинку в Дубаї. Не варто забувати і про впорядкованість будівлі, адже це ваша не мала інвестиція в майбутнє. 

Прозорість у підтримці клієнта

Ринок нерухомості цієї країни різний, як і всюди. Може пропонувати Дубай дешеве житло, але є і котеджі в Дубаї за різними цінами, також пропонується багато квартир у багатоповерхівках. Багато будівельних проєктів пропонують у Дубаї будинки, де відкриваються приголомшливі краєвиди з вікон і є широкий спектр послуг (спортивні зали, спа і басейни). Не варто забувати про проблеми з управлінням територіями загального користування. Не забудьте дізнатися про сервісні платежі та оплату за обслуговування будинку.

Фінансування вашого придбання

Купити квартиру в Дубаї можна різними способами. До них належить поетапне інвестування в нерухомість, що будується. Більшість забудовників пропонують поетапну оплату при купівлі в Дубаї житла. Покупець робить початковий внесок, а потім займається фінансуванням структурованих платежів (за договором умовного депонування) аж до завершення будівництва. Що стосується іпотечного кредитування: Конкуренція в банківському секторі призвела до того, що банки пропонують дуже привабливі ставки (менше 5%) за іпотечними кредитами.

Збір документів

Нікому з нас не подобається паперова робота, але не варто забувати, що детальний виклад плану на папері є гарантією вашого спокою. Для інвестування в нерухомість на стадії будівництва забудовнику знадобиться тільки ваш паспорт і передоплата. Вимоги до документації можуть відрізнятися залежно від кредитора, але, як правило, потрібна виписка з банківських рахунків (6-12 місяців), копія вашого паспорта з візовою сторінкою, копія рахунка за комунальні послуги, договору оренди та довідка про доходи від вашого роботодавця. Якщо ви працюєте на себе, вам буде потрібно надати звітність мінімум за останні два роки.

Такі вимоги не впливають на вартість будинку в Дубаї. Навіть якщо вам потрібне дешеве житло, Дубаї нададуть вам можливість придбати його тільки якщо документальна частина буде у вас в порядку. 

Не забувайте про свій юридичний статус

Уряд ОАЕ для цього міста значно спростив процес купівлі та продажу будинків. Усім відомо, що Земельний департамент Дубая дозволяє реєстрацію власності винятково на ім'я фізичних осіб, компаній, зареєстрованих на суші або у відкритому морі в межах юрисдикції Jebel Ali Offshore. Ці правила регулюють поведінку корпоративного клієнта-іноземця, і жодним чином не стосуються окремого покупця. Вивчіть усі юридичні нюанси, щоб мати чітке уявлення про процес реєстрації.

Виступіть з усною пропозицією

Коли ви остаточно визначитеся з витратами і сплануєте фінансові витрати, підберете квартири в Дубаї, ціни яких вам підходять, можна розпочати безпосередньо процес вибору й угоди. Зазвичай рекомендують представити вищу пропозицію, щоб не програти торг іншому покупцеві.

Зробіть перший внесок

Зазвичай потенційний покупець і продавець підписують меморандум про взаєморозуміння, згідно з яким покупець зобов'язується придбати будинок у Дубаї, а покупець зобов'язується продати майно, і покупець робить початковий внесок. Так класично відбувається продаж будинків, Дубай щоправда тут не виняток, при купівлі нерухомості за кордоном це стандартна практика. Однак, якщо покупець відмовляється від угоди, початковий внесок не компенсується. Крім того, якщо продавець не дотримується договору про продаж, він зобов'язаний сплатити неустойку.

Ви також можете купити дешеве житло в Дубаї у приватного власника. Але не забувайте, що купівля на вторинному ринку може нести більший ризик, тому що угода укладається між фізичними особами з обох сторін - покупця і продавця. У разі виникнення непорозуміння вводиться обмежене право вимоги.

Сплатіть залишок

Можна розглянути будинки, що ще будуються, Дубай широко забудовується і є можливість вибору. Якщо ви придбали будинок у цьому місті в споруджуваному проєкті зі спеціальним планом виплат, вам потрібно буде здійснити покрокові платежі, які, як правило, пов'язані з ключовими етапами будівництва. Однією з основних переваг такої моделі фінансування є те, що вона трохи нагадує безвідсоткову розстрочку для покупця.

Забудовники часто не вимагають внесення остаточного платежу аж до передачі ключів власнику. Цей метод допоможе послабити тиск на ваші фінанси, коли ви почнете заселятися у свій новий будинок. Якщо ж ви взяли кредит у банку для фінансування купівлі майна, вам доведеться виплачувати додаткові щомісячні платежі протягом усього терміну кредиту.

Заселіться у ваш новий будинок

Під час передачі майна новий власник повинен буде зареєструвати житло в Земельному Департаменті Дубая для отримання нотаріального акта та свідоцтва про власність. Покупець несе відповідальність за оплату державного мита. Плата за нотаріальний акт становить близько 1,5-2% від вартості нерухомості. Тепер ви можете насолоджуватися найцікавішим моментом, а саме декором приміщень.

 

 

Теми