Проекти дачних будинків

Тематика статті

Постійно перебуваючи в галасливому і динамічному місті, часом так хочеться вирватися на природу, а ще краще придбати в затишному місці невеликий сучасний дачний будинок. І бажання купити дачний будинок можна здійснити, якщо ви всерйоз цього хочете. Ще один шлях, придбати ділянку землі під будівництво, підібрати проєкт дачних будинків, який вам подобається, і замовити його будівництво. Існують маленькі будинки, проекти яких передбачають тільки літнє тимчасове проживання.

Однак можна знайти дачний будинок, проєкт якого капітальний з утепленням і можливістю жити на дачі цілий рік. Таке житло буде актуальним і для тих, хто шукає земельні ділянки або землю під житлове будівництво в місці, яке ви собі заздалегідь обрали.          

Які є проекти будинків для дачі?

Давно минули часи, коли садовий будинок був необхідний, тільки щоб заховати робочий інвентар для городу або саду, і заночувати, сховатися від негоди. Сьогодні на дачні будинки проєкти є основою для комфортного проведення відпустки та вихідних, адже вони містять усі можливі блага.

Сучасні дачні будинки можуть бути розраховані як на сезонну, так і постійну експлуатацію. За бажанням кожен клієнт має змогу обрати готовий варіант креслення або замовити архітекторам індивідуальний проєкт дачного будинку з гаражем. 

Існують проєкти дачних будинків з мансардою, проєкти дачного будинку з терасою, можна знайти варіант, де дачні кухні мають поліпшене планування і просторі. Так можна знайти в каталозі або замовити створення садового будинку невеликого розміру для короткострокового перебування, або ж для постійного проживання з усіма зручностями (лазнею, басейном, домашнім кінотеатром, більярдною, альтанкою, ігровим майданчиком, зоною відпочинку тощо).

На початковій стадії проекти дачних будинків - це можливість здійснити бажання, отримавши будівлю своєї мрії.

Навіщо необхідні дачні проекти? 

Іноді у людей виникає питання, а чи дійсно необхідно замовляти створення креслення для зведення будівлі на дачній ділянці. Так, воно необхідне, адже:

 • Неможливо звести надійну будівлю без відповідних розрахунків і малюнків. Навіть проекти невеликих дачних будинків - це гарантія довговічності та надійності житла, адже на даному етапі враховуються технічні параметри, як-от особливості фундаменту та покрівлі, а також він дає змогу орієнтуватися як будівельникам, так і безпосередньо замовнику на кінцевий результат.
 • Якісний план дачного будинку дає змогу замовнику попередньо побачити вигляд майбутньої будови, оцінити її ергономічність, практичність і, за потреби, змінити певні параметри. Тривимірна візуалізація допомагає оцінити зовнішню естетичність і пропорції, а креслення - уникнути в майбутньому переробок.
 • Якщо будується дачний будинок, проєкти допомагають звести будівлю максимально раціональною, функціональною і зручною.
 • Закупівля матеріалів згідно з кошторисом допомагає уникнути перевитрат.
 • Будівельні бригади беруться за роботу тільки за наявності докладного креслення майбутньої будівлі. Таким чином виконроб може контролювати хід робіт, які виконують будівельники.
 • У процесі експлуатації є можливість економити на охолодженні та опаленні, якщо проект невеликого дачного будинку відповідає вимогам енергоефективності.

Зрештою, не останню роль відіграє і дизайн будови. Можна підібрати не настільки дорогий за ціною, але дуже естетичний варіант.

 

Що пропонує будівельно-архітектурна компанія?

Розглядаючи на сайті будівельно-архітектурної компанії різноманітні маленькі дачні будинки або повноцінне заміське житло, кожна сім'я може знайти варіант до душі. Тут є:

 • зовсім невеликі, але досить комфортні моделі для тимчасового перебування 1-2 осіб;
 • великі варіанти будівель до 100 м2, виконані в сучасному стилі;
 • котеджі площею до або понад 200 м2 з усіма можливими зручностями;
 • варіанти з мансардою, яка збільшує корисну площу;
 • з гаражем для власників автомобілів.

А якщо хтось не знайшов варіант своєї мрії - завжди можна звернутися до архітекторів щодо втілення в життя власного задуму.

Теми