Купуємо квартиру в центрі

Тематика статті

Якщо ви мрієте жити тільки в центрі міста, якщо ви цінуєте престиж, то вам варто вже зараз збирати гроші на квартиру. А чи варте воно того? Так, звісно, історичний центр будь-якого міста часто красивий і зручний для вечірніх прогулянок. Але не потрібно забувати, що квартири тут належать виключно до вторинного житла, вартість ремонту якого можна порівняти з його ціною. Особливо якщо це квартира в центрі Києва, хоча таке буде справедливо і для центральної старої частини міста будь-якого обласного центру. 


Якщо ви вирішили, для прикладу, купити квартиру в центрі Києва в старому фонді, вам потрібно звикати до натовпів туристів, які відвідують історичний центр, загазованості повітря, відсутності вільних крамничок у парку, проблем з паркуванням та інших атрибутів галасливого міста. При цьому квартира в центрі Києва ціни має найбільші в країні. Хоча стан і самого житла, і будинку може викликати питання. 

Багато людей, коли знаходять потрібні фінанси на купівлю власного житла, замість того, щоб купити квартиру в центрі, обирають околиці з гарною інфраструктурою, упорядковані спальні райони або взагалі заміську нерухомість, позбавлену шуму і поганої екології. Усе це і змушує покупців обирати нові будинки, які розташовані в районах з хорошою транспортною доступністю та з уже готовою інфраструктурою.

 

Теми