Земельні ділянки під котеджі дешевшають

Тематика статті

Який прогноз цін на земельні ділянки в поточному році? Незважаючи на зростаючий попит на земельні ділянки до заміських будинків, експерти відзначають, що ціни на них під будівництво котеджів падають. Це дає можливість купити земельну ділянку дешево, Така тенденція зниження, найімовірніше, пов'язана з тим, що поряд зі збільшенням інтересу до такої житлової нерухомості, фактично придбаних ділянок і побудованих будинків ще не так багато. Вичікування покупців накладається на достатній обсяг пропозицій земельних ділянок і викликає їхнє здешевлення. Дещо відрізняється картина купівлі земельної ділянки з будинком, тут присутня краща динаміка, оскільки не потрібно витрачатися і розраховувати вартість будівництва будинку.


Отже, у вересні 2011 року на систему розумний будинок ціна буде доступною для кожного, і при цьому вартість ділянок у Київській області впала приблизно на 0,5%. Переяслав-Хмельницький район, як і раніше, залишається найдешевшим порівняно з купівлею землі в Київській області. Купити сотку землі в Києві в середньому можна за $1050. Лідерство в секторі дорогих земельних ділянок належить Києво-Святошинському району. Найчастіше вартість сотки тут не опускається нижче $5500. Таке порівняння дасть змогу вже на першому етапі відповісти на запитання, як отримати землю в Україні під забудову свого будинку в гарному місці, а також, як дешево купити ділянку.

 

Приблизно на стільки ж знизилася вартість земельних ділянок і в Дніпропетровській області. Ділянка під котедж для заміського будівництва тут коштує близько $2400.

 

Теми