Будинки з бруса

Тематика статті

Сьогодні все міцніше в наш побут входить мода на дерев'яні будинки. Такий бум можна, мабуть, зумовити тим, що сучасні міські жителі все більше тягнуться до природи. Практично кожен сьогодні прагне проводити свій вільний час далеко від галасливих міських магістралей. Будинки з дерева можна сміливо назвати найекологічнішим варіантом житла, не тільки тому що вони, як правило, розташовані в чистих природних зонах, де замість заводів і комбінатів з вашим будинком сусідять ліс і річка, а й тому, що будівельний матеріал дерево - найнатуральніший і найбезпечніший. Будинки в Україні з бруса або дерева відмінно підходять для постійного проживання. 

Нарівні з дерев'яними зрубами, які здавна були основним видом житла для предків, сьогодні дуже часто можна зустріти будинки з бруса. Вони є прекрасним альтернативним матеріалом для будівництва. У мережі інтернет можна знайти багато оголошень типу - "будуємо будинки з дерева". Завжди можливо знайти проєкт дерев'яних будинків, який точно підійде під ваші очікування і цілі. Багато пропозицій будівництва - будинок під ключ. 

Основний плюс бруса як будівельного матеріалу полягає в тому, що він має точну і сувору геометричну форму, на відміну від оциліндрованих колод. Будинок дерев'яний з колод може мати щілини, їх необхідно додатково закладати, термоізолювати і обробляти. Таким чином будинок зруб з бруса має набагато кращі теплозберігаючі властивості, ніж будинок дерев'яний з оциліндрованих колод.

Витрати на опалення такої будови будуть набагато меншими, і це величезний плюс. До того ж, варто зауважити, що стіни з профільованого або клеєного бруса матимуть більш-менш постійну товщину.

Будиночок зі зрубу на основі бруса вирізняється тим, що процес його складання і зведення менш трудомісткий і займає менше часу. При цьому ви отримаєте міцну й естетичну будівлю з солідним масивним фасадом, який безсумнівно стане справжнім предметом вашої гордості.

Стіни брусові вирізняються особливо підвищеною міцністю, якої вам ніколи не вдасться досягти під час будівництва багатьох інших типів дерев'яних конструкцій. Наприклад, каркасних дерев'яних будинків, які є не такими міцними. Будинок із дерева на брусі має чудовий вигляд, кажуть, що таке житло вирізняється натуральною природною красою. У більшості випадків стіни такого будинку досить покрити захисним лаком, він відмінно підкреслить природний і естетичний малюнок натуральної деревини.

 

Теми