Поліпшення житлових умов

Тематика статті

Користуючись тим, що банки не поспішають кредитувати новобудови, забудовники дедалі більше продають квартири в розстрочку. Це дуже правильне рішення на думку багатьох експертів ринку. Отримавши приємні умови купівлі первинної нерухомості від забудовника, придбати квартиру зможе більшість середньостатистичних українців. Крім того, таке рішення дасть змогу і самому забудовнику міцно закріпитися на ринку нерухомості, зробити ринок нерухомості більш прийнятним. Такий спосіб підходить для платоспроможної верстви населення нашої країни, і для тих, хто може собі дозволити поліпшення житлових умов.  

 

Ще один спосіб зробити поліпшення житлових умов - отримати квартиру від держави. Як отримати квартиру від держави, а також, як отримати квартиру військовослужбовцю в Україні. Є умови, що дозволяють зробити поліпшення житлових умов, Закон передбачає таку можливість для деяких категорій громадян.

Хто може отримати квартиру від держави в Україні:

  • діти без батьківського піклування або діти-сироти, за умови, що у них немає особистої власності, зареєстрованої на їхнє ім'я;
  • тяжкохворі, за умови, що буде доведено необхідність отримання для таких пацієнтів окремої житлоплощі;
  • особи, які проживають в аварійно небезпечному або непридатному житлі;
  • які потребують поліпшення житлових умов.


Останній пункт передбачає, що мають виконуватися певні умови, щоб сім'я могла швидко рухатися в черзі на квартиру. Як отримати житло від держави в цій ситуації? Щоб стати в чергу на житлову нерухомість від держави, у вашій сім'ї повинно бути менше ніж 7 квадратних метрів на одного члена сім'ї. Також право на отримання можуть отримати сім'ї, дохід яких менший за прожитковий мінімум, а також доходу не вистачає на оплату середньої оренди житла в регіоні. В останньому випадку вам доведеться доводити, що ваші доходи офіційно потрапляють під цю категорію.    

Але як отримати квартиру в Україні на вигідних умовах, якщо ви плануєте її придбати. У 2011 році Державна іпотечна установа (ДІУ) розробила Програму підтримки будівельної галузі. На думку ДІУ, фінансова підтримка допоможе забудовникам отримати кошти для завершення будівництва. Водночас співпраця з банками-партнерами дасть змогу українцям гарантовано придбати житло на доступних умовах. Чиновники рекомендуватимуть банкам-партнерам кредитувати населення строком від 5 до 30 років за ставкою до 15% річних у гривні.

Теми