Нерухомість у Бургасі

Тематика статті

Болгарія - це сонячна країна з численними курортами. На Болгарському узбережжі багато великих міст. Одним із найбільших міст є - Бургас! Також це другий у Болгарії за величиною морський порт. Клімат - середземноморський дуже сприятливо впливає на здоров'я, і цим приваблює сюди великий потік туристів. Тому багато хто намагається купити квартиру в Бургасі. Також популярні запити на кшталт "Бургас нерухомість", "купити квартиру Бургас", "купити будинок Бургас", багато хто хоче придбати тут нерухомість для постійного проживання або з метою здавати її в оренду й отримувати прибуток.    


Зараз інвестиції в нерухомість у цій країні набрали великих обертів і стали дуже поширеним явищем. Оскільки нерухомість там досить-таки за доступними цінами. Перевагою так само є те, що це курортна країна. По праву Бургас вважається одним із туристичних центрів. Купуючи нерухомість у Бургасі у інвесторів, є кілька варіантів її використання.

Це може бути як для приватного користування, відпочинку або проживання, так і для комерційного. Це здача в оренду під будинки відпочинку для туристів, магазинів та інших комерційних об'єктів. Обидва варіанти дуже гарні, оскільки це дуже зручно, наприклад, мати свій будиночок на узбережжі моря, і щороку відпочивати там, не витрачаючи гроші на придбання дорогих путівок у дорогі готелі. Або ж ви можете "вбити двох зайців одним пострілом"! Тобто відпочивати самим і водночас здавати якусь частину будинку в оренду.

У будь-якому разі, купити будинок у Бургасі недорого або купити квартиру в Бургасі недорого буде чудовою ідеєю. Для вибору підходящого варіанту житла вам варто знайти хорошого ріелтора, який працює в Болгарії, і зв'язатися з ним, стандартна тема - продаж квартир в Бургасі. Також цікава ідея, що передбачає можливість купити квартиру в Бургасі вторичка. Тут також великий вибір і цінник може сильно відрізнятися. Однак він буде меншим, ніж у новобудові цього курортного міста.

 

Теми