Квартири від забудовника

Тематика статті

Будівництво житла сьогодні ведеться за останніми розробками. Найкомфортніші умови та доступні ціни дають змогу жителям України придбати комфортну нерухомість із перших рук. Особливо затребувані ЖК, що будуються, в обласних центрах країни. Найпопулярнішими є новобудови Києва, також дуже затребуваними є новобудови Одеси, новобудови Харкова, новобудови Дніпра, ЖК у Львові, ЖК Запоріжжя, житлові комплекси, що будуються в Україні в інших регіонах.  

Але, як відомо, на первинному ринку квартири від забудовника доступні не кожному. Останнім часом економічні труднощі та інші негативні процеси в країні дали підґрунтя для міркувань, які в усьому обґрунтовані, - вартість квартири не прийнятна для багатьох громадян країни. Не кожен українець має можливість зробити вигідну угоду, обмінявши стару квартиру на нову.


Багато людей вважають за краще миритися з тіснотою або виплачувати іпотеку, яка сильно впливає на сімейний бюджет. А постійна оренда квартири або оренда будинку не вирішує питання придбання власної нерухомості. Багато хто не купуватиме квартиру в елітному місці. Але сьогодні можна придбати будинок або квартиру від самого забудовника. Це допоможе уникнути непотрібних комісій за послуги, придбані в агента з нерухомості. Саме забудовник, готовий виступати гарантом у проведеній угоді. Це дає можливість значно знизити ціну і купити квартиру недорого на хороших умовах в ЖК або новобудові.

За прийнятну ціну можна купити квартиру в новобудові і стати володарем досить хорошого житла. Адже кожного забудовника можна перевірити за вже реалізованими проєктами. Також за презентацією та описом проєкту або при особистій зустрічі можна дізнатися, які використовує забудовник методи або матеріали для будівництва сучасних житлових будинків.

 

Теми