Нерухомість як найнадійніше капіталовкладення

Тематика статті

Українці, відчуваючи наближення нової хвилі кризи, стали знову відкладати гроші на "чорний день". Щоправда, фінансові заощадження у "твердій" валюті - це, як і раніше, потреба літніх людей. Більш економічно освічені верстви населення найвигіднішим капіталовкладенням вважають надійну нерухомість, саме тому дедалі більше зустрічається реклама здам квартиру в Києві. Адже всім нам відомо, що здавати квартиру набагато вигідніше, ніж продати її. Це один із способів відповісти на питання, у що вигідніше інвестувати, і які використовувати схеми інвестування. 


За даними статистики заощадження відкладає кожен третій українець (31%). Грошові накопичення роблять або літні (37%), або забезпечені респонденти (50%). Не мають заощаджень близько 63 % опитаних. Серед них 35-59-річні громадяни нашої країни (66-67%) і українці з доходами, нижчими за середній (72-74%).

Експерти впевнені, що, судячи з рівня реальних грошових доходів, у наших співгромадян взагалі мало "вільних" коштів, тому їм важливо знати, де вигідно інвестувати, і який найнадійніший забудовник Києва. За час кризи зросла частка доходів населення, яка витрачається на товари першої необхідності. При цьому за перший квартал 2011 року грошові доходи громадян зменшилися майже на 3%. У людей із середнім достатком просто не залишається коштів для інвестування.

 

Теми