Як прискорити продаж квартири?

Тематика статті

Уже другий рік на вторинному ринку нерухомості відчувається вплив кризи. У наявності низький попит, який пояснюється завищеними цінами, які хоче отримати продавець, і дорожчою іпотекою в порівнянні зі ставкою в новобудові. В результаті попит приблизно на 15% менше пропозицій. І все ж продажі відбуваються, але повільно. Виникає питання взагалі, як продати квартиру, та як швидко продати квартиру?

Є кілька варіантів, як прискорити продаж квартири:
1. Звернутися до хорошого ріелтора, адже він, на відміну від власника, краще знає стан ринку. Можна довго-довго чекати відповідного покупця, але якщо хочете продати, доведеться коригувати ціну. Тим більше ціни, на думку фахівців, і далі будуть знижуватися. Крім того, у ріелторів може бути вже готова база клієнтів, і серед них можуть бути люди, які чекають певного, в вашому випадку вашого району.
2. Встановити вартість квартири на 3-5% вище ринкової, щоб не викликали сумніви у покупця щодо занадто низької ціни, а ці відсотки залишити на торг.
3. Реклама, зробити оголошення на продаж квартири, потрібно зробити таку, щоб була в ній якась загадка, зацікавлена людина обов'язково зателефонує. Виділені фоном, шрифтом оголошення читаються в першу чергу. Це стосується не тільки оголошення про продаж квартири, но і оголошення про продаж будинку.
4. Заздалегідь замовити технічний і кадастровий паспорти, тобто бути готовим негайно приступити до операції - будь-які затягування можуть відштовхнути ймовірного покупця.
5. В оголошенні написати про стан житлової площі - в гарному стані, вимагає косметичного або серйозного ремонту. Зробіть опис квартири на продаж з подробицями. Але не робити косметичного ремонту, якщо квартира виставлена на продаж. Не витрачайте час і гроші, це тільки збентежить іншу сторону. На практиці, є люди, які хочуть переробити житло повністю на свій смак і їх влаштує такий стан.


Висновок, якщо хочете прискорити продаж квартири, підійдіть до справи виважено. А наші поради допоможуть вам зрозуміти, як правильно продавати житло. 

Теми