Котеджі

Тематика статті

На сьогодні інтерес жителів великих міст спрямований на заміську нерухомість. Причому, як показує практика, заміські будинки і котеджі купують у своїй більшості не як будиночок на вихідні або дачу, а саме як альтернативу повноцінному житлу в місті. Одним із варіантів популярного заміського будівництва є - котеджі на схилах або будинки на схилі. 


Нові технології в будівництві, які вже давно прижилися у світі і за останні десять років впевнено проникають на ринок нашої країни, дають змогу значно знизити витрати на таке житло і підвищити швидкість будівництва індивідуальних заміських будинків і котеджів. У зв'язку з ситуацією, що склалася, багато компаній забудовників переорієнтувалися і почали масово забудовувати величезні території, на яких, як гриби, виростають таунхауси і котеджі, що вже давно прижилися на заході.

Окремо популярні проєкти будинків і котеджів на схилі. Їхня популярність викликана тим, що вид із вікна має панорамну картинку і зручне планування, а зручність експлуатації такого житла залишається такою самою, як і зазвичай. Якщо робиться будівництво на схилах, то в цьому разі будівлю є сенс виводити у висоту, так поліпшується враження і зовні, і зсередини кімнат. Планування будинку на схилі часто складається з декількох поверхів від 2 до 4-х.    

Як і у будь-якого житла, у таких будинків є свої плюси і мінуси. Але практика останніх років показує, що багато сімей навіть з невисокими доходами віддають перевагу і змінюють своє житло в місті на заміські котеджі, зокрема з розміщенням на горі або височині. Що ж є основною причиною такого рішення?

Насамперед це ціна, заміська нерухомість дедалі більше зрівнюється в ціні з міською, а подекуди незначно, але нижча за деякі квартири у великих містах нашої країни. І в середньому квадратний метр споруди заміського будинку (включно з вартістю земельної ділянки) на порядок нижчий за один квадратний метр житла на поверсі у великому місті. Нерівний рельєф ділянки знижує її вартість, а будинки на схилі проєкти пропонує різні, що часто легко компенсують недоліки нерівності ділянки. Для прикладу, хороший проєкт будинку на горі дає змогу легко розмістити гараж на схилі.    

Також слід врахувати всі плюси життя не в межах міста. Котеджі на схилах - це свіже повітря, відсутність галасливих сусідів і брудних під'їздів, немає шуму міста, чудовий краєвид із вікна. Недоліків і бруду міста ви можете більше не бачити у своєму житті, якщо вирішите побудувати за проєктом з нуля або купити готовий будинок на схилі.

 

Теми