Вибір насоса для водопостачання

Тематика статті

Погодьтеся, що досить складно уявити нормальне проживання або комфортний відпочинок за містом без наявності всіх необхідних систем життєдіяльності. Під цими системами мається на увазі водопостачання, електрика, опалення, водовідведення, кондиціонування і вентиляція. У рамках цієї статті ми розповімо про те, як підібрати насос для заміського будинку. Насос для води в будинок має виконувати безліч функцій, а саме: подавати воду в різні приміщення, забезпечувати полив присадибної ділянки, наповнювати водою басейни, а також справлятися з безліччю інших завдань. Вибирати насоси для будинку слід залежно від характеристик ділянки і всіх будівель на ній, а також від кількості завдань, які будуть покладені на них.


Для невеликого будинку з джерелом води, що залягає на порівняно невеликій глибині, прекрасно підійде самовсмоктувальний насос для будинку. Він має просту будову і здатний забезпечити не тільки відмінне водопостачання, а також полив присадибної ділянки. Але, у цього апарату є один істотний недолік - шум. Тому його рекомендується ставити поза домом, або обладнати для нього спеціальне шумоізоляційне приміщення.

Як варіант, сюди можна купити насос для подачі води з колодязя в будинок. Якщо обсяги споживаної води досить великі, то будуть більше доречні насоси для насосної станції з більшою продуктивністю і потужністю. Насосна станція для колодязя має бути правильно обладнана, а надходження в резервуар або колодязь води має бути постійним і повноцінним. Якщо є ризик засмоктування мулу або домішок землі, а також глини, то краще встановити насос для подачі води з ємності в будинок.

   

Встановити самовсмоктувальний насос досить легко, з цим може відмінно впоратися і одна людина. Апарат має порівняно невелику масу і такі ж розміри, таким чином його можна встановлювати як у будинку, так і в спеціальному приміщенні. Однак якщо ви плануєте використовувати апарат у холодну пору року, ви маєте подбати насамперед про те, щоб зберегти від перемерзання всю конструкцію насосної.

Для цього необхідно утеплити трубопровід і колодязь. При цьому не можна забувати про те, щоб насос у колодязі не працював вхолосту, тобто ви маєте періодично поглядати за рівнем води. Варто зазначити, що використання самовсмоктувального насоса за глибини залягання води нижче восьми метрів недоцільне, для цього найкраще підійде занурювальний свердловинний насос, організовується станція для води.

Встановлення свердловинного насоса є досить важким і ґрунтовним заняттям, тут вам зможуть допомогти тільки справжні фахівці. Встановлювати і налаштовувати насос для насосної станції в свердловині важче, тому що конструкція його набагато складніша. Також складнощі можуть виникнути і з вибором такого обладнання, тому що під час вибору ви маєте володіти повною інформацією про його параметри. Якщо у вас є сумніви, що ви впораєтеся і зможете купити водяний насос для приватного будинку, то краще звернутися до фахівців.

 

Теми