Як вибрати хороше агентство нерухомості

Тематика статті

Якщо ви збираєтеся купувати або продавати нерухомість, то актуальними питаннями для вас будуть: як правильно вибрати агентство нерухомості і, яке агентство нерухомості хороше. Зараз на ринку дуже багато різних рієлторських фірм, які займаються такого роду операціями, але не всі вони порядні і не всім можна довірити свою власність. Давайте уточнимо, що означає хороше агентство нерухомості. 


Деякі агентства організовуються для шахрайського відбирання грошей у простого населення. Але, обираючи серед безлічі варіантів, слід, по-перше, вивчити всі наявні пропозиції, поцікавитися послугами, які надає кожна з фірм, дізнатися більше про агентство нерухомості, про компанію та її успіхи на ринку. Уважно вивчити договір, який слід укладати з будь-яким з агентств. Після цього щонайменше половина пропозицій відпаде сама собою, а з тих, що залишаться, потрібно вибрати найбільші та найвідоміші з хорошою репутацією. Потім необхідно все вивчати більш детально, аналізуючи кожен позитивний і негативний момент для себе, щоб зрозуміти, як вибрати агентство нерухомості для роботи на ринку - чи то продаж, купівля, чи оренда.

Обов'язково вивчіть усю наявну інформацію в інтернеті, як правило, кожне серйозне агентство нерухомості має свій інтернет-сайт із повним описом послуг і проектів, які воно готове надати населенню. Постарайтеся поспілкуватися зі справжніми клієнтами цього агентства - вони зможуть вам багато чого розповісти про особливості роботи, можливо, щось вас насторожить. Послухайте або почитайте відгуки клієнтів про роботу цієї фірми. Обов'язково озирніться в офісі: у солідній фірмі завжди турботливий і ввічливий персонал, багато офісної дорогої техніки, естетичний інтер'єр. Це допоможе на початковому етапі зрозуміти, яке агентство нерухомості вибрати. 

Ретельно вивчіть обслуговування: будь-який тямущий менеджер одразу забажає уважно вивчити документи, захоче відвідати місце розташування нерухомості, якщо ви її продаєте, та одразу вивчить необхідні параметри й вимоги з вашого боку, якщо ви задумали що-небудь купити.

Також вам одразу мають надати список необхідних відсутніх документів і обговорити з вами бажану ціну для купівлі або продажу. За необхідності вам нададуть хороших фахівців з оцінки або складання документів, також вам можуть знадобитися послуги юриста і нотаріуса. У солідній великій фірмі скористатися послугами цих людей за додаткову оплату ви зможете, не покидаючи офісу, але якщо у вас раптом виникне сумнів, краще зверніться до незалежних організацій.

Це вам допоможе вибрати агентство нерухомості, а також відповість на запитання, як вибрати агента з нерухомості, який вас влаштує за ціною і професійними навичками.

 

Теми