Що краще: квартира з оздобленням чи голі стіни?

Тематика статті

Ви збираєтеся купити квартиру і вже подумки розставляєте в ній ваші меблі та святкуєте новосілля? Стоп! А ви думали над тим, що ви можете купити квартиру без ремонту, яка до проживання не придатна? Адже ви хочете заощадити і купити житло подешевше? Так ось при такому розкладі ви, найімовірніше, придбаєте житло в жалюгідному стані і будете змушені ремонтувати квартиру, замість переїзду. В іншому разі вам потрібно розщедритися на велику суму і знайти житло, придатне для комфортного проживання. І так, що краще купити квартиру з ремонтом у чорновому оздобленні, зовсім невідремонтовану або повністю готову до проживання? Може вам більше підійде чистове оздоблення і голі стіни, або ви готові купити вбиту квартиру, розглянемо ці питання.

 

На сьогодні на ринку міської житлової нерухомості склалася така ситуація, що багато покупців обирають купівлю квартири з оздобленням, ніж купівлю житла, яке невідкладно потребує капітального ремонту. Експерти ринку нерухомості сходяться на думці, що така поведінка є відгомонами кризи. Прагнучи заощадити, люди вважають за краще не витрачати гроші на ремонт, а придбати житлову нерухомість, у яку можна в'їжджати одразу ж після укладення угоди.

Є квартири з ремонтом від забудовника в новобудові, але ці пропозиції не є бюджетними, хоча і відносяться до кращого варіанту житлової нерухомості. Який варіант обрати? Найкращим критерієм є загальна сума витрат за інших рівних обставин. Наприклад, ви вирішили купити квартиру під ремонт, приплюсуйте сюди витрати на капітальну переробку, а часто й реставрацію житла. Потім порівняйте загальну ціну з житлом, де пропонується квартира з ремонтом аналогічної якості. 

Таке порівняння дуже допомагає зрозуміти, що краще вибрати. З плюсів купівлі вбитої квартири - можна виділити низьку ціну, можна знайти навіть дуже низьку. Ми її купуємо, а потім ремонтуємо квартиру так, як реально хочемо для себе, навіть під свій власний мініпроєкт. З мінусів - тимчасові витрати на ремонтні роботи, плюс ваші сили і витрати. Це далеко не всім підходить. Тут важливо знайти правильний варіант під конкретно вашу ситуацію. Вагомим залишається критерій часу і суми грошей.

 

Теми