Поради продавцям приватних будинків

Тематика статті

Поширені ситуації, коли нерухомість, що продається, ніяк не може знайти свого покупця. У такому разі продавцю варто трохи попрацювати над підвищенням привабливості свого житла. Тут важливо знати, як правильно продати приватний будинок. Наведені нижче рекомендації будуть корисні в ситуаціях, коли ви хочете дізнатися, як продати будинок у селі або неподалік від межі великого міста. А головне, як швидко це зробити, підвищивши вартість об'єкта нерухомості. Тут можна дати такі поради продавцям. 

Чистота на першому місці

Абсолютна більшість людей віддають перевагу чистоті та затишку. Тому, перед продажем, слід провести генеральне прибирання в будинку. Якщо на це немає часу, то можна скористатися послугами спеціалізованих компаній.

Мотлох - геть

Усі речі, потрібні й непотрібні, що захаращують приміщення, мають бути заховані. Їх можна прибрати в шафи, комори, підвал. Головне, щоб вони не кидалися в очі потенційним покупцям. Це дуже допомагає продати приватний будинок. 

Усунення неприємних запахів

Перед переглядом будинку необхідно очистити будинок від неприємних запахів. Для цього можна використовувати ароматичні свічки або освіжувачі повітря. Також не зайвою буде така процедура, як чистка килимів і м'яких меблів. Неприємний запах може зіграти негативну роль під час відвідування будинку потенційними покупцями, і купівля будинку не відбудеться.

Більше уваги дрібницям

Дослідження довели, що багато покупців житлової нерухомості концентрують увагу на дрібницях. До таких дрібниць належать - ручки дверей, вимикачі, розетки і меблева фурнітура. Якщо стан цих предметів залишає бажати кращого, то її потрібно замінити або відреставрувати. Покупець не повинен думати про те, що йому доведеться займатися заміною цих компонентів.

Яскраве світло у всіх приміщеннях

Будинки з добре освітленими приміщеннями швидше знаходять покупців. Тому, перед візитом клієнтів, необхідно розкрити всі фіранки, "запустивши" в будинок природне світло. Бажано встановити в житлових і громадських приміщеннях яскраві лампочки, особливо, якщо покупець прийшов на огляд у сутінках або темний час. Гарне освітлення робить більш затишним приватний будиночок. 

Порядок на прилеглій території

Клієнт захоче приватний будинок купити у вас, якщо він буде презентабельним. Не потрібно запрошувати дизайнера або розсаджувати у дворі квіткові клумби. Цілком достатньо почистити ділянку від сміття, підстригти газон, пофарбувати паркан (якщо є така потреба). Ці процедури перетворять двір.

Новий килимок перед вхідними дверима

Стоптаний килим перед входом у будинок - символ старості. Він не відлякає покупця, але створить не найприємніші враження. Купівля нового килимка не призведе до великих витрат. Однак, цей елемент додасть будинку затишку і доглянутості.

Красиві фотографії будинку

Виконавши всі перераховані вище процедури, власнику об'єкта варто зробити нові фотографії. Висока ймовірність, що будинок у новому світлі приверне більше клієнтів. Це допоможе продати заміський будинок за кращими для вас умовами і в більш стислі терміни. 

Зазначені вище поради продавцям нерухомості дуже важливі та корисні. Ми рекомендуємо вам ними скористатися, вони допомагають зрозуміти, як продати свій будинок правильно і вигідно.

 

 

Теми