Квартири в оренду

Тематика статті

Чи можлива оренда квартири для себе без звернення до агентства нерухомості по допомогу? Це досить актуальне питання, адже так ви зможете заощадити до 100% від вартості місячної оренди. Та й сама оренда квартир від власників не таке й рідкісне явище. Багато власників хочуть здати квартиру без посередників, і пропонують часто хорошу ціну, якщо порівнювати середні цінники по регіону.  

Більше пропозицій з оренди та продажу квартир у системі Прозорро.Продажі, варіанти на нашому сайті. 


Згідно зі статистикою запитів інтернет-пошуковиків, щодня понад 5 тисяч людей звертають увагу на оголошення і перебувають у пошуках, як зняти квартиру в Києві, і "оренда квартир Київ", "оренда квартир Одеса" та для інших міст України. На багатьох сайтах, які виводяться за цим запитом, справді нічого безкомісійного не можна знайти - там публікують оголошення на оренду квартир винятково агенції нерухомості, приватні рієлтори і навіть шахраї.

До того ж, до 50% житла на цих сайтах є просто-напросто фальшивкою. Перерахувати можна на пальцях ті агентства, які на своїх інтернет-ресурсах розміщують повністю правду. Переважна більшість таких сайтів складається з таких варіантів нерухомості, що не здаються або вже здані. Начебто це приманка для клієнтів. Знімання квартири в Києві, та й здача квартир узагалі по країні, в такій ситуації потрібна тільки для того, щоб підключити потенційного орендаря, який шукає житло, під свої послуги. І потім уже під його запити і за додаткову плату підбирати для нього варіант житла. 

Експерти ж радять усім бути реалістами, не вірити всім оголошенням, у яких знімати квартиру пропонують за смішну суму. У пошуках оренди квартири, слід опитати всіх своїх знайомих на цю тему. Знімати квартиру набагато безпечніше, знаючи про ситуацію і саме житло, а також про його власника. Це в багатьох випадках навіть і вигідно, якщо хтось порадить непогану квартиру дешево.

І самим власникам набагато спокійніше, коли вони можуть здати квартиру знайомим людям і за рекомендацією. Якщо необхідних людей не знайшлося, варто звернутися до інтернет-ресурсів і звертати увагу на публікації в рубриці оренда або житло зняти, квартира водночас має бути від власників, а в оголошенні зазначено - без посередників.

 

Теми