Про систему
Замовникам
Постачальникам
Майданчикам
Регламенти
Регламент
Регламент аукціонів Rialto
Контакти
Процедури
Конкурентний вибір
Запит цінових пропозицій
Аукціон на підвищення
Блог

Лідери закупівель отримали премії ZakupkiКращі

Новини

Цього року 8 червня премія Zakupki.Кращі вдруге відзначила найвідповідальніших замовників та постачальників за відкриті та ефективні торги у системах ProZorro, ProZorro.Продажі та RIALTO. 

Якщо державні підприємства зобов'язані закуповувати відкрито на законодавчому рівні, то компанії вибирають шлях прозорості, системності, технологічності самостійно. Бути лідером і проторювати нові шляхи непросто, але виправдано. Сьогодні ці компанії є прикладом розвитку культури закупівель, ефективності бізнесу і інноваційності країни. Найкращі з них отримали нагороди:

  • Найбільший обсяг закупівель у системі RIALTO – ПАТ "ФАРМАК"
  • Найвідповідальніший замовник у системі RIALTO – Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" (МАУ)
  • Найбільш конкурентна закупівля у системі RIALTO – компанія "Брокард-Україна
  • Найактивніший замовник в системі RIALTO – ПАТ "НВО "Київський завод автоматики"
  • Найбільш комунікабельний учасник RIALTO – ТОВ "Рекламний текстиль"
  • Найбільш активний учасник системи RIALTO – ТОВ "ОФІС-КИТ"
  • Найбільша кількість перемог у системі RIALTO – ФОП Ніколаєнко А.В.

«ПАТ «Фармак» - це прозора та прогресивна компанія.  Ми рухаємся у ногу з часом. Вітаємо інноваційні рішення та запроваджуємо їх у роботу.  З середини 2017 року всі відкриті тендерні процедури ми оголошували через систему RIALTO. Це дало нам змогу залучити нових контрагентів та отримати новий досвід роботи, яка контролюється як внутрішньо так і зовнішньо. 

Премія для нашого відділу та компанії – це оцінка нашої праці та ще одне підтвердження того, що прозорість закупівель це корисний інструмент для отримання позитивного результату» — зазначила Світлана Погребна, керівник тендерного відділу ПАТ «Фармак».

"Ми ростемо, й усі нові проекти, до яких долучається майданчик Zakupki.Prom.ua, несуть ідеологію чесних правил та рівних можливостей. Ми раді, що можемо відзначити кращих у всіх трьох системах та мотивувати весь ринок підтягуватися до рівня переможців премії. Зі свого боку, будемо й надалі допомагати бізнесу й держкомпаніям досягати нових висот, заробляти гроші чи додаткову економію,” – розповіла Оксана Ферчук, керівник торговельного майданчика Zakupki.Prom.ua.

Як зазначив керівник системи комерційних торгів RIALTO, Андрій Кучеренко: "Робота закупівельників часто залишається непомітною для багатьох співробітників на підприємствах. Або їх згадують лише, коли щось пішло не так. В публічних закупівлях, зазвичай - в розпалі корупціонного скандалу. Тому я підтримую ідею премії відзначати позитивні досягнення в галузі, кращі приклади професіоналізму, ефективності, етики".


Премія Zakupki.Кращi – відзнака, що була започаткована у 2016 році. Вона вручається замовникам та постачальникам, які використовують можливості електронних закупівель найбільш ефективно. Нагородами відзначаються учасники у трьох категорiях: “Експертний вибір”, “За результатами в системі”, “Громадський вибір”. Організатор премії – торговельний майданчик Zakupki.Prom.ua.

RIALTO - це екосистема відкритих комерційних закупівель, що об'єднує електронні торговельні майданчики (Zakupki.Prom.ua, E-Tender, Держзакупівлі Онлайн, ПриватМаркет, SmartTender). Для замовників є безкоштовним online-сервісом, що дозволяє автоматизувати закупівлі, економити витрати та будувати репутацію компаній на засадах чесності та відкритості. Для постачальників RIALTO відкриває нові ринки збуту та сприяє добросовісній конкуренції в тендері.

Поделиться