Арештовані земельні ділянки

Іпотека. Земельна ділянка пл. 0,03га, кад. № 3210900000:01:052:0134, що знаходиться за адресою: Київська область, м. Ірпінь, вул. Ярославська (колишня - П. Комуни), буд. 34-г
6
Київська область

Земельна ділянка пл. 0,03га, кад. № 3210900000:01:052:0134, цільове призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходиться за адресою: Київська область, м. Ірпінь, вул. Ярославська (колишня - П. Комуни), буд. 34-г.

На земельній ділянці збудований багатоквартирний житловий будинок, який НЕ є предметом продажу за цим лотом. Підведено газо-, водо- та електропостачання.

Земельна ділянка належить боржнику на підставі Державного акту на право власності на земельну ділянку серія ЯЖ № 423215, виданий 26 червня 2008 року відділом земельних ресурсів у м. Ірпені.

 

Бурко Арсен Мохаммед (ПВ), виконавчий округ - Київська обл., номер посвідчення 0499
Номер лоту
502112
Земельні ділянки 2088684552
Архів
Кінцевий строк подання
28.12.2021 08:00:00
Дата початку аукціону
28.12.2021 09:00:00
Початкова ціна
940 100 грн
Гарантійний внесок
47 005 грн
Мінімальний крок аукціону
18 802 грн
Стан аукціона
торги не відбулись
ІПОТЕКА. 1/2 частина земельної ділянки, загальною площею 1 га, КН 2322183500:11:001:1001, за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с. Бабурка, вул. Городська, діл. 1-б
4
Запорізька область

ІПОТЕКА. 1/2 частина земельної ділянки, загальною площею 1 га, КН 2322183500:11:001:1001, за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с. Бабурка, вул. Городська, діл. 1-б.

Форма власності приватна (1/2 частина, згідно державного акту на право власності на земельну ділянку  від 27.02.2008р., ЯЕ №267304).

Хортицький відділ державної виконавчої служби у місті Запоріжжі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)
Номер лоту
402167
Земельні ділянки 2088684552
Архів
Кінцевий строк подання
08.06.2022 08:00:00
Дата початку аукціону
08.06.2022 09:00:00
Початкова ціна
1 060 000 грн
Гарантійний внесок
53 000 грн
Мінімальний крок аукціону
10 600 грн
Стан аукціона
торги зупинено
1
Нерухомість за власником

У нашій країні проводиться реалізація нерухомого та рухомого майна, включаючи земельні ділянки, через систему державних аукціонів СЕТАМ. Система призначена для продажу конфіскованого майна, це поширюється і на земельні торги. Таким способом можна вигідно придбати майно, включаючи аукціон продажу земельних ділянок. Давайте розглянемо, що можна купити з земельних аукціонів в Setam/OpenMarket, і як взяти участь в торгах?

Продаж землі на торгах СЕТАМ

Що може означати продаж земельних ділянок через аукціон, за умови, що це арештоване майно? Продаж в такій ситуації проводиться примусово, а добровільна згода на це від колишнього власника не потрібна. Торги земельними ділянками або іншим майном в СЕТАМ проводяться на підставі судових рішень або за іншими офіційними причинами.

Що пропонує аукціон з продажу землі в Setam, які ділянки можна тут купити:

 • під житлову забудову (приватні будинки, котеджі, дачне будівництво і т.д.);
 • торгова забудова (магазини, супермаркети, склади, парковки і т.д.);
 • під виробниче будівництво, включаючи землю в комплексі промислових об'єктів;
 • для сільськогосподарських потреб;
 • електронні земельні торги, які проводять самі власники за власним бажанням.

Якщо аукціон продажу земельних ділянок ініціює сам власник за своїм бажанням, це означає, що в таких торгах немає будь-якого обтяження майна або судової заборони. Власник використовує СЕТАМ для продажу своєї землі. Таке виникає не рідко, через довіру до електронних державних торгів з боку звичайного бізнесу або громадян нашої країни.

Як проходять електронні земельні торги СЕТАМ?

Давайте детальніше розглянемо, як проходять земельні торги в Україні в системі СЕТАМ? Для початку вам слід розглянути базу системи, де запропонований продаж земельних ділянок з аукціону. Для простоти ви можете задати відповідний фільтр, який допоможе вам впорядкувати пропозиції по регіону або призначенням активу. Коли ви виберете, те що вам сподобалося, ви зможете взяти участь в аукціоні.

Порядок проведення земельних торгів у СЕТАМ виглядає таким чином:

 • ви входите в систему і подаєте заявку на участь в конкретно обраних земельних торгах, (брати участь в аукціоні можна через один з акредитованих інтернет майданчиків Prozorro, який також приєднався до Setam/OpenMarket);
 • оплачуєте обов'язковий гарантійний внесок;
 • подаєте свою цінову пропозицію;
 • берете участь в самому аукціоні на підвищення ціни, при цьому підвищення ставки можливо на строго фіксовану суму, яка називається крок аукціону;
 • підвищення ставки можна робити строго на такий крок, але необмежену кількість разів протягом всього часу проведення торгів;
 • якщо ваша ставка буде найкращою, ви виграєте аукціон;
 • протягом 10 днів вам слід оплатити отриману суму, при цьому сплачений вами раніше гарантійний внесок враховується в загальній вартості;
 • за фактом оплати з вами підписується акт про проведений аукціон;
 • на цьому етапі торги земельні вважаються закінченими;
 • з актом можна йти до нотаріуса для переоформлення в свою власність землі.

Сам по собі акт знімає всі арешти і обмеження, якщо реалізовувалося конфісковане майно.

Чому вигідно купувати земельні ділянки на електронних торгах?

Самі по собі торги з продажу земельних ділянок можуть бути вигідними для учасників. Шанс виграти є у кожного, і він однаковий, вам потрібно лише дати найбільшу ставку. Якщо на конкретні земельні торги записалося не дуже багато учасників, то і конкуренції значною не буде, а значить є шанс придбати актив за ціною нижче за ринок.

Електронні торги земельних ділянок в Setam/OpenMarket пропонуються за різними темами, що збільшує шанс знайти підходящий варіант. Продаж землі з аукціону пропонується в якості:

 • арештованого майна звичайних громадян;
 • конфіскованого майна компаній;
 • заставного майна діючих банків, за неоплаченими і простроченими кредитами;
 • добровільні продажі від власників.

Ви можете самі вибрати кращий варіант для себе за будь-якою з тем. Важливо перед прийняттям рішення про участь вірно оцінити реалізований лот з точки зору ризиків його покупки.

Як безпечно купити земельну ділянку на торгах СЕТАМ?

Ви можете самі взяти участь в аукціоні та придбати земельні ділянки з торгів. Якщо ви хочете юридично все правильно оформити, і не помилитися в процедурі участі в аукціоні СЕТАМ, то можна замовити послугу професійного супроводу. Її надасть досвідчений юрист агентства Rialtotenders (офіційний сайт компанії - https://rialtotenders.com.ua/). При цьому ви отримаєте допомогу:

 • в пошуку і точній оцінці цікавого для вас майна;
 • на стадії підготовки до торгів і подачі цінової пропозиції;
 • при підготовці будь-якої документації, необхідної для участі;
 • під час самого аукціону;
 • при підписанні акту про проведені торги і на будь-якому етапі після перемоги;
 • при переоформленні покупки на ваше ім'я або ім'я вашої компанії у нотаріуса.

Шанс припуститися помилки є, це шанс юридичного або технічного характеру, якщо ви будете робити все самі. Професійний юрист допоможе не допустити помилок і істотно спростить для вас саму участь. Супровід можна отримати на будь-якому з етапів, але вигідніше і краще придбати послугу допомоги «під ключ» на всю процедуру від початку і до кінця.