Дах з ондуліна

Тематика статті

Вибір матеріалів для будівництва досить нелегка справа! З величезного вибору на ринку будівельних матеріалів, треба вибрати найоптимальніший варіант, це стосується і покрівельного покриття. Відповідність ціна і якість зараз особливо важливий критерій, і тут одним з цікавих в цьому аспекті рішень є - дахи з ондуліна! 


Покрівля будівлі, це інструмент для захисту від усього негативного атмосферного впливу. Що стосується вибору матеріалу для покрівлі, то критерії майже всі однакові. Це: надійність, довговічність, економічність і естетичність, ну і, звісно, у кожного є ще парочка додаткових критеріїв. Усе залежить від будівлі! Якщо робиться дах ондуліновий, то він потрапляє під описані параметри, і вважається порівняно недорогим матеріалом. 

Якщо це будинок, в якому Ви збираєтеся жити довгий час, то покрівля повинна бути з великим терміном експлуатації. Для цього можна використовувати черепичну покрівлю або шифер. Якщо ж Ви вирішили зараз поки що заощадити, то вам підійде ондулінова покрівля. Варто зазначити, що ондуліновий дах відгуки має хороші, це стосується і терміну його експлуатації. 

Які має плюси дах ондулін:

  • По-перше, це економний варіант, коли важлива ціна, ондулінова покрівля - хороший вибір за цим критерієм.
  • По-друге, покриття на ондуліні, це легкий матеріал і не складе особливих труднощів його монтування.
  • По-третє, це екологічний матеріал.

Мінуси, звичайно, теж є. Головний недолік, якщо покрити покрівлю ондуліном, буде нижчим термін експлуатації, порівняно з деякими іншими дорогими матеріалами, але він не буде настільки разючим. 

Покрівля ондулін підходить при будівництві дачного будиночка, заміського і приватного будинку, в багатоповерховому будівництві, і в інших ситуаціях. Якщо ви хочете економний варіант, то ондулін на дах цілком вас задовольнить! Пам'ятайте, що вкладаючи гроші з розумом, ви маєте в запасі більше 15 років, якщо зробите таке покриття, а це вже хороша інвестиція.

Теми