Як купити старий автомобіль у Німеччині за приватним оголошенням?

Тематика статті

Українські громадяни можуть купити авто в Німеччині у приватної особи. Це буде старий автомобіль, який ви заздалегідь і заздалегідь придивитеся на одному зі спеціалізованих сайтів, або ж відразу поїдете на автобазар, це ваш вибір, як краще вчинити.

Зараз ми розглянемо питання, як купити автомобіль у Німеччині, скільки коштує машина, а також які сайти продажу автомобіля використовувати при попередньому виборі. Розкриємо тему документів, які потрібно оформити під час купівлі та мати при собі. 

Вибір автомобіля через сайти в Німеччині

Вторинний авторинок Німеччини пропонує добре збережені, ще цілком придатні до експлуатації автівки і за цікавими цінами. Саме тому їх приганяють з цієї країни з постійною регулярністю в Україну, навіть попри досить високу ціну митних зборів та інших українських податків. 

Перед тим, як почати купувати свою майбутню машину, її необхідно вибрати. Давайте розглянемо, де можна купити б/в авто в Німеччині, сайти з оголошеннями:

 • www.mobile.de - один з найбільших онлайн-ресурсів, тут можна вибрати з досить великої кількості пропозицій, можна налаштувати мобіле де російською;
 • www.auto.de - ще один сайт, де пропонуються авто в Німеччині, підтримує багатомовний інтерфейс;
 • www.kalaydo.de - оголошення слід дивитися в розділі "авто та мото";
 • www.markt.de - цікавий ресурс із вигідними пропозиціями, проте пропозиції лише німецькою мовою;
 • https://auto24.de - цікавий та зручний сайт пошуку автомобілів, проте він лише німецькою мовою;
 • www.autoscout24.de - ще один популярний ресурс, є autoscout de російською, якщо налаштувати мовну панель, і є autoscout24 de українською, можна обрати на ваш розсуд.

Можна скористатися одним із цих порталів, на них здійснюється продаж автомашин у Німеччині найрізноманітніших цінових діапазонів. І їх тут є можливість попередньо вивчити. 

Як продати свій автомобіль в Німеччині з українською реєстрацією, детальніше про таку можливість

Чи можна купити автомобіль на автобазарі в Німеччині, що таке автохауси?

Кілька слів варто сказати про те, що в цій країні є і звичайні авторинки, проте вони не настільки поширені. Для прикладу, є автобазар Німеччини б/в автомобілів у Кельні або Ессені. Однак самі німці не особливо користуються ними і рідко продають свої авто таким способом.

Однією з можливостей пригнати автомобіль з Німеччини є придбання його в автохаусі. Це щось на кшталт автосалону, де можуть продаватися не тільки нові, а й вживані машини. Автохауси можуть бути дилерськими мережами, великими перекупниками або приватними мережами, а також окремими салонами. 

Їхня перевага - надання додаткових послуг, що може включати оформлення страховки, допомогу в отриманні транзитних номерів, оформлення документів для митниці тощо.  

Які документи необхідні під час купівлі вживаного авто в Німеччині у приватної особи?

Якщо ви хочете купити машину в Німеччині у приватної особи, то вам слід знати, які документи мають бути у продавця автомобіля і у вас, як покупця.

Щоб придбати в цій країні авто, вам необхідно мати такі документи:

 • закордонний паспорт;
 • паспорт України, а також його перекладену німецькою мовою копію, влада в деяких федеральних землях може вимагати і його;
 • при купівлі машини на іншу людину необхідно мати офіційну довіреність;
 • водійське посвідчення.

У ситуації, коли ви самостійно купуєте у приватної особи авто, ви повинні отримати такий пакет документів:

 • Zulassungsbescheinigung Teil I - техпаспорт на авто;
 • Zulassungsbescheinigung Teil II - документ на авто для транзиту;
 • сертифікат техогляду машини;
 • Certificate of conformity - сертифікат відповідності авто;
 • договір купівлі-продажу, оформлений у довільній формі;
 • рахунок на купівлю авто, якщо ви купуєте в автохаусі.

Ось ви машину купили, і тепер, з наявними документами, ви можете ставити її на облік у місцевому МРЕВ (KFZ-Zulassungsstelle). Крім цього вам необхідно оформити страховку, а також експортну декларацію. Також такий пакет документів допоможе вам оформити автомобіль для перегону його на територію України.

Як переоформити автомобіль з українськими номерами ви Німеччині, ось корисна інформація.
 

 

Теми