Сама по собі система Прозорро.Продажі виникла в якості електронної платформи для продажу активів і кредитних портфелів збанкрутілих українських банків. Щоб зрозуміти реальну ціну активу, були впроваджені голландські аукціони, які працюють на зниження ціни. Це означає, що від початкової вартості за лот ціна буде постійно падати за весь час проведення аукціону. Падіння ціни може бути і значним до 80%.

 

 

Хоча активи банків - банкрутів в основному продалися, дана схема сама по собі є ефективною, якщо реальна ринкова ціна за об'єкт продажу невідома. За таким сценарієм на зниження ціни діючі банки також виставляють нерухомість або інші нематеріальні активи на продаж в Прозорро.Продажі і зараз. Найчастіше це об'єкти, які залишилися після непогашених кредитних зобов'язань власників, де таке майно виступало в ролі застави по кредиту.


Це означає, що є можливість дуже вигідно купити цікавий об'єкт нерухомості, якщо ви зацікавлені в розширенні бізнесу, або хочете інвестувати гроші у відкриття нового напрямку. Такі аукціони будуть цікаві не тільки великим компаніям, але і приватним інвесторам, все залежить від об'єкта продажу. Вигідне придбання можливо на підставі пониження ціни, яка може впасти і значно. Такі об'єкти можна вибрати в представленій актуальній базі у нас на сайті.