Усі головні нюанси про те, як відправити посилку із США в Україну

Тематика статті
Зміст
Як відправити посилку з Америки в Україну і навпаки: сервіси та служби
Як відправити посилку з Америки в Україну і навпаки через форвардингові компанії
Що можна пересилати в США з України та навпаки?

Більшість українців обрали Сполучені Штати Америки для імміграції. Сюди приїхало досить багато біженців для безпечного життя через повномасштабне вторгнення РФ в Україну. Чимало хто вирішив залишитися в США на постійній основі, адже тут високий рівень життя і хороші перспективи. Але не всім вийшло забрати з собою всіх членів сім'ї, тому частим питанням є саме відправлення посилок. То як краще відправити посилку із США в Україну?

Варіантів доставлень передач досить багато. У кожного перевізника свої терміни і вартість послуг, тому варто ознайомитися з кількома варіантами і вибрати більш вигідний для себе. Найосновніші способи відправлення вантажів - це авіатранспорт і морський. Морським транспортом зазвичай відправляти посилки буде дешевше, але за часом - довше. Відправлення повітряним шляхом буде набагато швидшим, але й дорожчим. У більшості випадків ціна доставляння залежить від категорії та ваги товару. Також у поштових службах є додаткові послуги у вигляді, наприклад, страховки. Це теж не безплатно, тому враховуйте, що вартість за підсумком може стати вищою.

Хочемо нагадати, що в Україні зараз закрито повітряний простір, тому прямих авіадоставок не здійснюється. У зв'язку з цим, компанії можуть використовувати комбінований метод, що впливає на термін доставляння.

Для тих наших співвітчизників, хто планує приїхати в цю країну в якості біженця, може стати в нагоді інформація на нашому сайті, а саме, як виїхати в США з України та отримати там офіційний статус на проживання, ось докладна інформація на цю тему. Також у нас на сайті можна дізнатися, як знайти роботу українським біженцям у Сполучених Штатах.  

Як відправити посилку з Америки в Україну і навпаки: сервіси та служби

Під час відправлення посилок між країнами дуже важливо вибирати надійну і перевірену службу. Для доставлення посилки із США в Україну і навпаки, можна скористатися послугами таких компаній:

  • USPS - це національна поштова компанія Сполучених штатів. У цієї служби є експрес і стандартні способи доставляння посилок, з особливими вимогами до кожного з методів. У пакет Global Express Guaranteed входить страхування відправлення, сумою до 100 доларів. Терміни доставлення становлять 1-3 дні (робочих), доступні габарити посилки повинні бути 114х117х89 см, а максимальна вага - близько 32 кг (70 фунтів). У послугу Priority Mail Express International входить трекінг посилки і страховка сумою до 200 доларів. Страховка покриває пошкодження і втрату відправлення. Сума обхвату і довжини коробки має бути не більше 274 см (108 дюймів), а вага не повинна перевищувати 32 кг (70 дюймів). Priority Mail International - найдешевший тип доставлення, однак і терміни тут довші (6-10 робочих днів). Надіслати таким способом можна посилки, вагою максимум до 32 кг (70 фунтів). Сюди також входить страховка до 200 доларів, що покриває втрату або пошкодження. Пакетом First Class Package International можна відправляти посилки з вагою близько 1.8 кг (до 4 фунтів), завдовжки від 15 до 61 см (6-24 дюйми), заввишки не більш як 10 см (4 дюйми), сумою довжини, висоти та глибини не більш як 91 см (36 дюймів). На сайті цієї компанії ви можете розрахувати вартість відправлення за допомогою калькулятора.
  • Служба UPS надає три методи доставлення. UPS Express - здійснюється доставлення протягом 1-3 днів, до 12 години дня. UPS Express Plus - термін доставлення становить 1-3 дні, але час прибуття посилки до 9 години ранку. За пакетом UPS Express Saver посилка прибуде протягом 1-5 робочих днів, протягом усього дня. Також є варіант найдешевшого пересилання вашої передачі - UPS Expedited, однак тут терміни доставлення можуть бути набагато довшими. Щодо габаритів посилок тут єдині вимоги: вага має бути не більшою за 70 кг, сума довжини та об'єму - максимум 400 см, а довжина - не більше 274 см. Відправити товар із великими габаритами можливо, проте вартість розраховуватиметься індивідуально. На сайті цієї служби теж є калькулятор для розрахунку вартості відправлення вантажу.
  • Відома багатьом кур'єрська служба FedEx - це велика поштова компанія, яка займається відправленнями посилок з Америки в Україну та інші країни. Пакет FedEx International Next Flight передбачає відправлення посилок із максимальною вагою до 997 кг (2200 фунтів) найближчим авіарейсом. За допомогою FedEx International Priority можна відправити вантаж, вагою до 68 кг (150 фунтів) і довжиною не більше 274 см (108 дюймів). Термін такого доставлення становить 1-3 робочих дні. Термін поставки по FedEx International Economy - від 2 до 5 днів. Обмеження за габаритами такі ж, як у попередньому пакеті. У них на сайті теж є калькулятор розрахунку доставлення.
  • Нова Пошта - найбільше комерційне підприємство України з надання комерційних послуг. Вони надають доставлення покупок і посилок зі США в Україну та навпаки. Також співпрацюють з багатьма іншими країнами Євросоюзу. Терміни доставлення становлять мінімум 8 днів. Щодо габаритів у них є обмеження: вага має бути не більше 200 кг, а максимальний розмір - 122х102х150 см. Калькулятор для розрахунку суми доставлення можна знайти тут.
  • Meest Express - це міжнародний поштовий відправник посилок і документів. Вони використовують авіа та морські шляхи відправлень. Тут ви можете замовити як доставлення додому в Україні, так і у відділення Meest. Можете відстежувати шлях посилки за допомогою трекінгу на сайті за її номером, а розрахувати вартість доставлення - за допомогою калькулятора.

Є також багато інших компаній як комерційних, так і національних. Але краще відправляти посилку зі США в Україну і навпаки тільки через перевірені служби, адже це велика відстань і надійні компанії надають гарантії про цілісність вашого відправлення. А в разі втрати чи пошкодження його під час доставлення - такі служби навіть відшкодовують збитки.

Як відправити посилку з Америки в Україну і навпаки через форвардингові компанії

Для постійних клієнтів інтернет-магазинів США відомо, що прямих поставок в Україну з американських магазинів найчастіше немає. Для таких ситуацій є кур'єрські служби з наданням послуг форвардингу. Такі компанії дають фізичну адресу в Америці (здебільшого складу цієї поштової служби) для оформлення доставлення з онлайн-магазину, після чого вже ваше замовлення надсилають у поштове відділення України або на вашу адресу проживання.

Найчастіше такі компанії надають ще додаткові послуги. Це може бути збір кількох відправлень в одне, перевірка цілісності замовлення під час отримання його від інтернет-магазину, страхування посилки від пошкоджень або втрати та багато інших.

Ціна надсилання посилки зі США в Україну залежатиме насамперед від ваги інтернет-замовлення. Також хочемо нагадати, що вам доведеться додатково оплачувати митний збір у розмірі 10%, якщо вартість товару становить понад 150 євро.

Що можна пересилати в США з України та навпаки?

Перш ніж відправити посилку, слід ознайомитися зі списком заборонених речей. Ось що не можна відправляти поштою в США з України:

  1. Предмети з історичною цінністю (наприклад, ікони), антикваріат.
  2. Лікарські препарати.
  3. Насіння
  4. Гроші.
  5. Поштові марки.
  6. Зброя і вибухонебезпечні речовини (фарби, парфуми, лаки та інше).
  7. Сигарети.
  8. Алкогольні напої.
  9. Тварини та продукти тваринного походження, комахи, шкури та хутро тварин, пір'я птахів.
  10. Матеріали з літію.
  11. Військові товари.
  12. Підроблені товари.
  13. Продукти харчування.
  14. Предмети і матеріали, які порушують закон про авторське право.
  15. Обладнання та спец інструментарій для проведення різного типу діагностик.

Іноді потрібно докладати додатково до посилки документи, які будуть підтверджувати:

  • Точні дані.
  • Висновок різних фахівців та експертів.
  • Походження вмісту.
  • Доказ про право володіння над предметом, що відправляється, особою, яка оформляє доставку.
  • Документ про відсутність заборонених компонентів у посилці.

Ми радимо уточнювати інформацію про дозволеність відправлення того чи іншого вантажу, якщо ви сумніваєтеся, що він визнаний. Це можна дізнатися в кур'єрській компанії, посольстві США або поштовому відділенні.

Зі США в Україну також є свій список заборонених до відправлення товарів:

  1. Продукція сільськогосподарського походження.
  2. Банкноти, валюта, дорогоцінне каміння та ювелірні вироби, цінні предмети, срібло, золото, цінні папери, дорожні чеки.
  3. Ліки та медичні вироби.
  4. Предмети культурної цінності, такі як антикваріат, колекційні предмети, твори мистецтва та інші.
  5. Посвідчення особи та паспорти.
  6. Психотропні та наркотичні речовини, галюциногени.

Є товари, які можна передати за певними умовами. Наприклад, лікарські препарати дозволяються за наявності певних доказових документів, але в точному дозуванні та кількості, необхідних на курс лікування. Тому потрібно в обов'язковому порядку уточнювати всю інформацію в службі доставлень або посольстві.
 

Теми