Брусові будинки: практично і надійно

Тематика статті

Брусові будинки - чудове рішення для тих, хто вирішив побудувати красивий і недорогий дачний будиночок або солідний і благородний заміський будинок. Такий будинок поєднує в собі класику використання натурального матеріалу - дерева, а також сучасний підхід до будівництва. Яка технологія будівництва брусового будинку, переваги такого житла, давайте розглянемо детальніше. 

Брусові будинки: особливості

Дерев'яний будинок із брусу має низьку теплопровідність, завдяки чому швидко прогрівається і надовго зберігає тепло. Здатність утримувати тепло у такої будови вища, ніж у цегляної. Взимку він без зусиль опалюється, надовго зберігаючи приємну температуру. Влітку ж брусовий будинок не нагрівається під жаркими променями сонця, тому подарує вам природну приємну прохолоду.

Будинки з дерева - найбільш екологічні з усіх. Будівництво брусових будинків використовує тільки натуральну деревину, яка подарує свою неповторну енергетику, зробить будинок теплим і затишним, наповнить його природними ароматами. 

Брусові зруби мають високу паропроникність, тобто вони "дихають", створюючи всередині приміщення особливий мікроклімат - безпечний і комфортний.

Будинки з бруса доступні за ціною у зв'язку з відносно невеликою вартістю матеріалу і витратами на будівельні роботи. До того ж брус дає змогу точно розрахувати обсяг необхідного матеріалу, тим самим унеможливити переплату за невикористану сировину. Брусове будівництво використовує проєкт брусового будинку 9х9 м, а також ще два типи: 150 см х 150 см і 100 см х 150 см. Це профільований струганий брус типу "блок хаус". Основа мансардного поверху - каркасно-щитова. Всередині і зовні будинок обшивається дерев'яною вагонкою. Хоча оздоблення фасаду будинку часто і не потрібне, оскільки будова має цікавий і природний вигляд. 

Надійність - ще одна якість, якою вирізняється брусовий будинок. Брус має дуже низький відсоток усадки, що дає змогу будинкам на довгі роки зберігати свій первісний вигляд. Для утеплення будинку застосовується мінеральна вата і базальтові плити. Товщина утеплення мансарди - 50 мм. Також утеплюється підлога, перекриття першого поверху.

На підготовку комплектації обраного вами будинку йде 7 - 14 днів. Тривалість же самого будівельного процесу безпосередньо залежатиме від складності обраного проєкту. У середньому будівництво брусового будинку займає від 1 до 3 тижнів.

При замовленні будівництва будинку з брусу слід враховувати і той момент, що робітники будуть проживати на вашій ділянці. Влітку для цих цілей підійде проста побутівка з мінімальними зручностями. У холодну пору року для проживання необхідне тепле приміщення. Крім цього, на ділянці має бути електрика або портативний генератор. Будинок зі струганої колоди - це екологічно, економічно, надійно, довговічно і красиво.

 

 

Теми