Є вигідний спосіб закрити свій кредит в «КСГ банку», дізнайтесь подробиці

Одним з ліквідованих банків в 2016 році став «КСГ банк». Якщо ви все ще маєте в ньому незакритий кредит, то зобов'язання по ньому нікуди не дінуться, і найближчим часом у вас може з'явитися новий кредитор. Справа в тому, що активи банку-банкрута і права вимоги за кредитами будуть продані в системі онлайн аукціонів Прозорро.Продажі.

Викупити права вимоги по вашим боргами перед «КСГ банком» може будь-яка особа, юридична або фізична. Але є можливість, і до того ж з великою вигодою для себе, самому викупити свій кредит. Про це ми і пропонуємо вам дізнатися.

Який кредит ви зможете закрити в «КСГ банку» з дисконтом до 80%?

Сам процес продажу прав вимоги за кредитами збанкрутілого «КСГ банку» відбувається в системі Prozоrro за голландською схемою. Це означає, що самі торги йдуть на зниження ціни. Від максимальної початкової вартості йде поступове зниження ціни аж до досягнення нижнього значення, яке може становити 20% від суми кредиту.

Наша компанія CreditStop допоможе вам викупити проблемний займ «КСГ банку»:

 • виданий під заставу землі, квартири або будинку;
 • із заставою виробничих потужностей, обладнання або території, нерухомості, автомобіля і т.д.;
 • з поручительством юридичної або фізичної особи;
 • без застави або поручительства на суму понад 50 тисяч гривень.

Ми працюємо не тільки з фізичними, а й юридичними особами.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Давайте трохи детальніше розглянемо саму процедуру проведення голландського аукціону і то, як прийняти в ньому участь. Відразу варто обмовитися, що в аукціоні не можуть брати участь ні самі власники зобов'язань за позикою, ні їх поручителі. Однак це можуть робити їх довірена організація або приватна особа.

Щоб ефективно взяти участь в аукціоні необхідно:

 • знайти в системі Прозорро продаж саме вашого кредиту;
 • зареєструватися як учасник з виплатою обов'язкового першого внеску;
 • дочекатися старту торгів, про час і дату його початку буде відомо заздалегідь;
 • дочекатися максимального дисконту на торгах;
 • викупити його за найкращою ціною.

Спочатку права вимоги продаються в роздріб, кожен окремо. На цьому етапі його можна викупити самому. Якщо такі торги пройдуть невдало і покупця не знайдеться, то їх будуть об'єднувати у великі лоти і оптом продавати великим гравцям ринку. На другій стадії у вас точно з'явиться кредитор, і вам не уникнути спілкування з його колекторами.

Однак на першій стадії можна вигідно викупити свій проблемний займ.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Співпраця з нашою компанією по багатьом пунктам вигідно для вас. По-перше, ми добре знаємо юридичну сторону питання, а також добре знайомі з особливостями участі в аукціонах Прозорро. По-друге, ви не можете самі брати участь в торгах, але це можемо зробити ми в якості вашої довіреної фірми.

Етапи роботи з нами виглядають наступним чином:

 • призначається консультація, на який ви дізнаєтеся всі нюанси, а також дізнаєтеся суму грошей, необхідну для викупу проблемного кредиту і про інші витрати;
 • укладається з нами договір;
 • ми беремо участь в аукціоні і викуповуємо ваш кредит за найкращою ціною, мета - отримання максимального дисконту 80%;
 • ваш кредит «КСГ банку» закривається остаточно.

Після закриття ви не будете мати старих зобов'язань, і від повинності звільняється також ваше заставне майно. На сьогоднішній день це найвигідніший спосіб позбутися проблемної позики збанкрутілого банку.

Інформація про «КСГ банк»

Відкриття акціонерне товариство «КСГ банк» було зареєстровано 24 листопада 1993 року за назвою «Європейський банк раціонального фінансування». Зміна назви сталася в листопаді 2013 року. Причиною відкликання ліцензії НБУ стала злочинна діяльність цієї банківської організації.

Про ліквідацію банку було оголошено 30 серпня 2016 року. Причиною ліквідації стали систематичні злочинні дії, спрямовані на відмивання грошових коштів, отриманих злочинним шляхом. Нелегальне переведення в готівку коштів йшло багатомільйонними перекладами. Період ліквідації «КСГ банку» закінчується 30 серпня 2020 року, але при необхідності може бути і продовжений.

Теми