Дізнайтеся про найвигідніший спосіб закрити свій кредит в «Євробанку»

Можливість викупу власного проблемного кредиту, збанкрутілого «Євробанку» є, його можна закрити з дисконтом до 80%. Як це зробити і навіщо його необхідно закрити, на цьому варто зупинитися детальніше. Відразу варто обмовитися, що найближчим часом у вашоі позики «Євробанку» може з'явитися новий кредитор.

Справа в тому, що права вимоги за кредитними зобов'язаннями продаються з аукціону, а значить будь-який бажаючий може їх купити. Під будь-яким бажаючим розуміється як юридична, так і фізична особа. Самі торги проходять в системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі.

Який кредит ви зможете закрити в «Євробанку» з дисконтом до 80%?

Аукціон Прозорро з продажу прав вимоги реалізується за голландським сценарієм. Це означає, що в процесі самих торгів вартість буде тільки знижуватися. Зниження відбувається поступово через певні проміжки часу поки будь-який з учасників не викупить права вимоги. Максимальна сума, на яку може впасти кредит, становить 80% від початкової ціни.

Наша компанія CreditStop допоможе вам викупити свою стару позику з великим дисконтом до 80%. Ми працюємо з кредитами, виданими:

 • під заставу земельної ділянки, будинку або квартири, в тому числі і іпотека;
 • під заставу виробничих площ і потужностей, обладнання, автомобілів, комерційної нерухомості і т.д.;
 • з поручительством юридичної або фізичної особи;
 • без застави або поручительства на суму понад 50 тисяч гривень.

Давайте розглянемо трохи детальніше, як відбувається процес викупу.

Як відбувається сам викуп кредиту?

На початковій стадії в системі Прозорро оголошується аукціон з продажу прав вимоги по конкретним кредитам. Можна сказати, що торгівля здійснюється в роздріб. Якщо такий роздрібний аукціон не виявить переможця і покупця, то такі невдалі торги будуть об'єднуватися у великі лоти і вже оптом продаватися великим гравцям ринку. Викупити свій займ можна саме на першій стадії.

Сама процедура проходить такі етапи:

 • оголошення торгів, де про старт аукціону буде відомо заздалегідь;
 • реєстрація учасників, які зобов'язані сплатити обов'язковий внесок;
 • участь в торгах на зниження ціни;
 • купівля прав вимоги.

Причина продажу старих позик «Євробанку» на зниження ціни зрозуміла. Необхідно ліквідувати банк, а значить продати його активи. Тут терміни відіграють велику роль.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Наша фірма CreditStop не просто пропонує кваліфіковану допомогу у викупі власної позики цього банку. Справа в тому, що самі власники зобов'язань, а також їх поручителі не можуть безпосередньо брати участь в аукціоні. Однак це можуть робити їх довірена компанія або особа. Цю роль ми також можемо взяти на себе.

Наша співпраця буде складатися з таких стадій:

 • детальна консультація, на якій ви відразу дізнаєтеся, яка сума грошей вам необхідна, щоб вигідно викупити свій кредит;
 • підписання з нашою організацією договору;
 • наша участь в аукціоні Прозорро з купівлі вашого кредиту;
 • мета - досягнення на торгах максимального дисконту в 80%;
 • покупка вашої позики, а потім її повне закриття.

Такий варіант буде найкращим на сьогоднішній день. Справа в тому, що новий кредитор, навіть якщо і проведе реструктуризацію боргу, то навряд чи запропонує вам знижку в 80%. Її можна отримати тільки при безпосередній участі в торгах.

Інформація про КБ «Євробанк»

Публічне акціонерне товариство «Комерційний Банк «Євробанк» було створено в 2005 році і стосувалося до другої групи банків з капіталом менше 0,5% від загального банківського капіталу країни. Влітку 2016 року фінансова нестійкість даної банківської структури викликала необхідність введення НБУ тимчасової адміністрації.

Тимчасова адміністрація працювала в «Євробанку» з 17 червня по 16 серпня 2016 року. В результаті банк змушені були назвати банкрутом, який підлягає ліквідації. На поточний момент дата ліквідації «Євробанку» закінчується 16 серпня 2020 року.

Теми