Який найвигідніший спосіб закрити свій кредит в «Банку Михайлівський»?

Навіщо важливо найближчим часом закрити свій старий невиплачений кредитний борг «Банку Михайлівський»? Справа в тому, що після оголошення банкрутом даної банківської організації, її активи продаються на аукціонах Прозорро з метою повернення заборгованості. Продаж з аукціону буде здійснена і для прав вимоги по зобов'язаннях позик.

Таким чином у вас може з'явитися новий кредитор, який захоче від вас продовження виплат, або заведе мову про передачу в свою власність заставного майна. Однак цього можна уникнути, якщо самому викупити свій кредит. При цьому таке можливо зробити з великою знижкою до 80%. Про це нижче детальніше.

Який кредит ви зможете закрити в «Банку Михайлівський» з дисконтом до 80%?

Брати участь в аукціонах Прозорро з продажу прав вимоги не можуть за законом самі власники зобов'язань, а також їх поручителі. Для цього їм необхідна допомога довіреної організації або особи. Саме в цьому вам може допомогти наша компанія CreditStop.

Ми готові допомогти вам купити з дисконтом до 80% ваш проблемний кредит «Банку Михайлівський», виданий:

 • під іпотеку із заставою квартири, будинку або ділянки землі;
 • із заставою виробничих потужностей, нерухомості, авто і т.д.;
 • під поручительство фізичної або юридичної особи;
 • без застави або поручительства на суму більше 50 тисяч гривень.

Яким чином з'являється такий великий дисконт, і як проходить процедура аукціону, це варто розкрити.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Продаж прав вимоги за кредитами «Банку Михайлівський» в системі електронних аукціонів відбувається за голландською схемою. Це означає, що в процесі проведення торгів через деякі проміжки часу вартість лота буде зменшуватися. Поки не досягне нижньої позначки в 20% від початкової ціни. Торги будуть закінчені тоді, коли один з учасників зафіксує ціну і вирішить купити борг за поточним значенням ціни. Це можна зробити і в нижній точці.

Сам процес виглядає наступним чином:

 • оголошується час і дата проведення торгів з продажу конкретно взятих прав вимоги;
 • бажаючі учасники реєструються на аукціон з виплатою обов'язкового першого внеску;
 • приймається участь в аукціоні на пониження ціни;
 • права вимоги за кредитними зобов'язаннями викуповуються зі знижкою.

Розмір знижки буде залежати від активності учасників, але максимально він може досягти 80%. Якщо з яких-небудь причин переможець не знайдеться, то такі невдалі торги будуть об'єднані у великі лоти і за ще більшими знижками оптом продані великим гравцям ринку.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Щоб викупити вигідно свій кредит, необхідна саме перша стадія. У цьому випадку ми можемо вам допомогти, тому що маємо необхідний досвід участі в аукціонах Прозорро, і знаємо юридичну сторону питання.

Етапи роботи з нашою компанією CreditStop будуть виглядати наступним чином:

 • проводиться консультація, на якій ви детальніше дізнаєтесь про процедуру, а також вам буде озвучена сума грошей, необхідна для викупу позики «Банку Михайлівський»;
 • з нашою фірмою підписується договір;
 • приймається участь в аукціоні;
 • викуповується ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • проблемний кредит остаточно закривається.

Такий шлях є найвигіднішим. Якщо у вас з'явиться новий кредитор, то він вам не буде надавати такого великого дисконту, навіть якщо реструктуризує ваш борг. Таку знижку можна отримати лише за участі в аукціоні.

Інформація про «Банк Михайлівський»

Публічне акціонерне товариство «Банк Михайлівський» було утворено в червні 2013 року і проіснувало всього 3 роки. У травні 2016 року банк був визнаний неплатоспроможним, що спричинило введення тимчасової адміністрації НБУ.

Тимчасова адміністрація в «Банку Михайлівський» пропрацювала з 23 травня по 12 липня 2016 року. За результатами роботи дана банківська структура була названа банкрутом, який підлягає ліквідації. Однією з причин банкрутства стало виведення злочинним шляхом грошових коштів з банку на суму 870 мільйонів гривень.

Теми