Як закрити з великим дисконтом старий кредит в КБ «Хрещатик»?

Одним з численних збанкрутілих банків в Україні став КБ «Хрещатик». Якщо ви брали в ньому кредит, але не виплатили його до кінця, то ваші боргові зобов'язання по ньому нікуди не подінуться. У вас з'явиться новий кредитор, який вимагатиме від вас продовження виплат до закриття позики.

Такий кредитор з'явиться в зв'язку з тим, що активи і права вимоги за кредитними зобов'язаннями банку «Хрещатик» будуть продаватися з метою погашення заборгованостей. Продаж буде здійснюватися в системі інтернет аукціонів Прозорро, а значить і новий власник може бути будь-яка юридична або фізична особа.

Який кредит ви зможете закрити в КБ «Хрещатик» з дисконтом до 80%?

На аукціоні Прозорро на першому етапі продаються права вимоги по конкретним кредитам. Можна сказати, що спочатку йдуть торги в роздріб. На цьому етапі можна викупити свій власний борг перед банком «Хрещатик», а потім закрити проблему.

Наша фірма CreditStop може допомогти вам викупити свій займ з аукціону Прозорро. Ми працюємо з такими кредитними зобов'язаннями:

 • виданими під заставу нерухомості, виробничих потужностей, автомобіля і т.д.;
 • іпотеки із заставою будинку або квартири;
 • з поручительством фізичних або юридичних осіб;
 • без поруки та застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Ми працюємо з фізичними особами та компаніями. Наша мета - отримати на торгах дисконт 80% і допомогти нашому клієнту назавжди закрити проблему.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Як саме виходить така велика знижка на погашення кредиту? Справа в тому, що сам електронний аукціон проходить за голландською схемою, а це значить, що в процесі торгів ціна за виставлений лот буде поступово знижуватися.

Якщо вартість досягне максимальної знижки, то поточна ціна стане 20% від початкового значення. Це означає і дисконт складе 80%. Як проходять торги з продажу прав вимоги:

 • оголошується аукціон з продажу конкретного кредиту;
 • на нього реєструються учасники з виплатою обов'язкового першого внеску;
 • після старту продажу ціна поступово знижується;
 • аукціон зупиняється, коли який-небудь учасник погоджується зафіксувати ціну;
 • інші учасники можуть ще підняти ціну і перекупити лот, але останнє слово залишається за тим, хто перший зупинив торги;
 • права вимоги викуповуються.

Якщо на цій стадії переможець не знайдеться. То такі невдалі продажі об'єднуються в один великий лот і оптом продаються на іншому аукціоні вже великим гравцям. Кращий спосіб закрити свою проблему, скористатися роздрібною стадією.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Послуги нашої компанії CreditStop будуть для вас оптимальним рішенням щодо закриття проблемного кредиту КБ «Хрещатик». Справа в тому, що самі власники зобов'язань, а також їх поручителі не можуть безпосередньо брати участь в аукціоні. Однак це можуть робити довірені для них фірми або приватні особи. Ми можемо для вас виступити в такій ролі. При цьому ми знаємо всі нюанси і юридичну сторону питання.

Етапи співпраці з нашою фірмою виглядають наступним чином:

 • детальна консультація, де вже на початковому етапі ми з вами визначимо потрібну суму для викупу вашого кредиту;
 • ми підписуємо з вами договір;
 • беремо участь в аукціоні і викуповуємо ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • повністю закриваємо ваш проблемний займ КБ «Хрещатик».

Таке рішення проблеми є найкращим і найвигіднішим. Нові кредитори або їх колектори не нададуть вам таких же вигідних умов. Хороший варіант, це зробити все самим для закриття старого кредиту.

Інформація про КБ «Хрещатик»

Публічне акціонерне товариство комерційний банк «Хрещатик» був створений у 1993 році. У 2015 році займав 8-е місце у рейтингу кращих банків країни, і 17-е за обсягом залучених у населення депозитів. У 2016 році НБУ визнав банк неплатоспроможним і ввів тимчасову адміністрацію.

Тимчасова адміністрація працювала з 05 квітня до 14 червня 2016 року. Після чого банк був визнаний банкрутом, який підлягає ліквідації. Через судові розгляди, на п'ять днів НБУ змушений був ввести тимчасову адміністрацію ще раз на 5 днів з 14 по 19 червня 2019 року. Поточна гранична дата ліквідації КБ «Хрещатик» 19 червня 2021 року.

Теми