Який найвигідніший спосіб закрити свій кредит в КБ «Союз»?

У багатьох громадян і компаній нашої країни залишилися невиплаченими кредити банків, які збанкрутували згодом. В цьому випадку не винятком буде і займ, взятий в КБ «Союз». Ваш борг не просто не забутий, але цілком може отримати нового кредитора в особі юридичної або фізичної особи.

Новий кредитор матиме право вимагати від вас виплат за договором, а можливо і зажадає від вас передати заставне майно, якщо ви платити не в змозі. Але не все так похмуро, адже є можливість викупити свій проблемний займ КБ «Союз», і зробити це можна з великою знижкою до 80%. Давайте детальніше розглянемо, як це можна зробити.

Який кредит ви зможете закрити в КБ «Союз» з дисконтом до 80%?

Справа в тому, що активи КБ «Союз» і його права вимоги за кредитними зобов'язаннями продаються в системі онлайн аукціонів Прозорро. Сам аукціон проходить за голландською схемою. Це означає, що в процесі торгів ціна буде тільки поступово знижуватися протягом усього аукціону. При цьому максимальна ціна це 100% від початкових зобов'язань, а сума, на яку може знизитися лот на мінімум, становить 20% від початкової вартості. Це означає, що можна купити свій кредит з дисконтом до 80%, але тут є проблема. Сам власник кредитних зобов'язань, а також його поручитель безпосередньо приймати в торгах участь не можуть. Але це можуть робити довірені особи або організації.

Наша компанія CreditStop займається купівлею кредитів збанкрутілих банків, в тому числі і комерційного банку «Союз». Ми готові викупити з аукціону з дисконтом до 80% такі кредити фізичних або юридичних осіб:

  • під заставу квартири або будинку (іпотека);
  • під заставу автомобіля, виробничих площ і потужностей, нерухомого майна і т.д.;
  • з поручительством (юридичних або фізичних осіб);
  • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Давайте розглянемо, яким чином проходять торги в системі Прозорро.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Участь в аукціоні з продажу прав вимоги можуть взяти всі бажаючі, крім самих власників кредиту або їх поручителів. При цьому сам процес торгів виглядає наступним чином:

  • оголошуються торги з продажу прав вимоги по конкретним позикам;
  • учасники реєструються на аукціон і вносять обов'язковий внесок;
  • після початку торгів ціна буде знижуватися поступово, аж до досягнення 20% від початкової вартості в кінці аукціону;
  • торги зупиняються тоді, коли який-небудь з учасників погоджується зафіксувати ціну і купити лот за поточною ціною.

Спочатку кредити продаються в роздріб, і тут довіреним організаціям або особам простіше викупити займ. Якщо покупець не знайдеться при першій фазі торгів, то невдалі продажі об'єднуються у великі лоти і йдуть по ще меншим цінам, але вже оптом і великим гравцям ринку. Так ви точно знайдете нового кредитора, тому найкраще скористатися першою стадією.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Юристи нашої компанії CreditStop мають хороший досвід в роботі з проблемними позиками банків-банкрутів. Ми знаємо всі підводні камені і вміємо ефективно брати участь в аукціонах Прозорро. У вас є можливість відчутно знизити суму свого боргу, якщо ви зважитеся на співпрацю з нами.

Спілкування з нами поетапно виглядає таким чином:

  • призначається консультація, де вже на початковому етапі ми з вами визначимо потрібну суму для викупу вашого кредиту і оплати інших витрат;
  • ми підписуємо з вами договір;
  • беремо участь в торгах і викуповуємо ваш кредит з дисконтом до 80%;
  • повністю закриваємо ваш проблемний займ КБ «Союз».

Ми зацікавлені тільки у взаємовигідній співпраці і допомоги нашим клієнтам. З іншого боку, такий варіант закриття старого боргу є кращим на сьогодні. Навряд чи нові кредитори запропонують вам кращі умови, ніж великий дисконт до 80%.

Інформація про КБ «Союз»

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «СОЮЗ» було утворено 26 листопада 2007 року. До 2014 року включно дана банківська установа показувала позитивну динаміку розвитку. У 2016 році НБУ прийняло рішення ввести тимчасову адміністрацію в КБ «Союз» через погіршення фінансових показників і неплатоспроможності.

Тимчасова адміністрація в банку «Союз» пропрацювала з 16 березня по 28 квітня 2016 року. Після чого НБУ прийняв рішення про відкликання ліцензії та початку процедури банкрутства. Деякий час велись ще судові розгляди між власниками комерційного банку і НБУ, про незаконність дій Національного банку.

Теми