Як можна закрити кредит з дисконтом до 80% «Банку Петрокоммерц-Україна»?

Наявність невиплаченого кредиту, взятого у збанкрутілому «Банку Петрокоммерц-Україна», не знімає з вас проблем з його погашення. Справа в тому, що повернення боргів збанкрутілого банку передбачає продаж його активів і кредитного портфеля з аукціону. Це буде відбуватися на публічному онлайн аукціоні, що проходить в системі електронних торгів ProZorro.Sale.

Значить у вашої проблемної позики з'явиться новий власник, який зажадає виплат за договором або може заявити права на заставне майно, якщо ви платити не в змозі. А чи є можливість закрити свій власний кредит? Це можна зробити, тим більше розмір дисконту може досягти і 80% від початкової вартості. Як це зробити?

Який кредит ви зможете закрити в «Банку Петрокоммерц-Україна» з дисконтом до 80%?

Участь в аукціоні Прозорро з купівлі прав вимоги по конкретному кредиту не можуть приймати самі власники зобов'язань, а також їх поручителі. Однак це не забороняється робити їх довіреним організаціям або особам. Наша компанія CreditStop може виконати цю функцію, а також надати повну консультаційну допомогу і допомогу в закритті старого кредиту. Ми працюємо не тільки з фізичними, а й з юридичними особами.

Викупити з великим дисконтом ми можемо кредит:

 • з іпотечними зобов'язаннями під заставу будинку або іншої житлової нерухомості;
 • з позикою під заставу виробничих потужностей, автомобіля, нерухомого майна і т.д.;
 • із забезпеченням у вигляді поруки фізичної або юридичної особи;
 • без забезпечення або застави при сумі понад 50 тисяч гривень.

По суті, ви самі можете викупити свій кредит з дисконтом до 80%, як це зробити?

Як відбувається викуп кредиту?

На першому етапі на аукціон потрапляють права вимоги по конкретним кредитам окремо. При цьому під час аукціону в системі Прозорро процес буде відбуватися за голландським сценарієм, на поступове зниження ціни.

Самі електронні торги проходять за такими етапами:

 • призначення часу і дати старту торгів по конкретному кредиту;
 • реєстрація учасників і оплата ними початкового внеску;
 • старт аукціону з поступовим зниженням вартості аж до дисконту в 80%;
 • торги зупиняються тоді, коли один з учасників фіксує ціну і висловлює згоду купити права вимоги по кредиту.

Якщо ми з вами купимо на аукціоні ваш проблемний займ, то фактична сума виплат може бути істотно зменшена, в порівнянні з номіналом.

Перший роздрібний етап дуже часто закінчується з підсумковою ціною, що досягла мінімально можливого значення 20% від первісної вартості. Якщо переможець не буде оголошений, то такі кредити будуть об'єднуватися у великі лоти і продаватися оптом великим гравцям. Важливо на першому етапі викупити свій кредит зі знижкою до 80%, а потім закрити його.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

При проведенні самих торгів, а також при закритті кредиту є багато нюансів. Для цього наша фірма CreditStop і намагається взяти на себе більшу частину проблем, пов'язаних з викупом вашої позики. Ця послуга платна, але величина дисконту все одно робить вигідною дану процедуру для вас. І буде краще надати все зробити нашим кваліфікованим юристам, добре знайомим з роботою в системі Прозорро і з законодавством.

Етапи роботи з нашою фірмою будуть виглядати наступним чином:

 • консультація, де вам відразу буде надано розрахунок необхідної суми грошей на всі витрати і викуп кредиту;
 • укладення договору з нашою компанією;
 • наша участь в торгах і покупка прав вимоги за вашим займом з дисконтом до 80%;
 • остаточне закриття вашого проблемного кредиту.

Якщо не зробити за такою схемою, то у вас з'явиться новий кредитор, який все одно зажадає від вас виплат, але вже без дисконту, або зі знижкою куди менше 80%.

Інформація про «Банк Петрокоммерц-Україна»

Приватне акціонерне товариство «Банк Петрокоммерц-Україна» відносилося до групи російського банку ВАТ «Петрокоммерц», опорного банку нафтової компанії «Лукойл». У березні 2015 року «Банк Петрокоммерц-Україна» був проданий 11 фізичним особам, частка яких для кожного склала менше 10%. У березні 2016 року НБУ висловив підозру даній банківській структурі в неплатоспроможності і ввів тимчасову адміністрацію.

Тимчасова адміністрація працювала в «Банку Петрокоммерц-Україна» з 18 березня по 21 квітня 2016 року. В результаті її діяльності Національний банк України визнав його банкрутом, який підлягає ліквідації.

Теми