Дізнайтеся найвигідніший спосіб закрити проблемний кредит в «Артем-банку»?

Як і будь-які боргові зобов'язання, старий проблемний кредит «Артем-банку» нікуди не зникне. Навіть якщо врахувати, що дана банківська структура збанкрутувала і підлягає ліквідації. Справа в тому, що активи, в тому числі і права вимоги за кредитними зобов'язаннями «Артем-банку» будуть продані через систему онлайн аукціонів ProZorro.Продажі.

Це означає, що будь-яка бажаюча фізична або юридична особа може купити права вимоги по вашому займу, а потім прийти до вас в якості вашого нового кредитора. Однак у вас і у самих є можливість викупити свій проблемний займ. Це не просто можна зробити, а ще й зі значною знижкою до 80%. Як це здійснити, давайте розглянемо нижче.

Який кредит ви зможете закрити в «Артем-банку» з дисконтом до 80%?

Наша компанія CreditStop спеціалізується на допомозі з викупу проблемних кредитів збанкрутілих банків з вигодою для наших клієнтів. Ми можемо вам допомогти і зі старою позикою «Артем-банку».

Наші юристи готові вирішити проблему з кредитами:

 • іпотеки під заставу земельної ділянки, будинку або квартири;
 • під заставу нерухомості, виробничих або промислових потужностей і будов, автомобіля, обладнання і т.д.;
 • з поручительством від фізичних або юридичних осіб;
 • без поручительства або застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Ми готові розглянути можливість закрити борг компаній або фірм, а також приватних осіб.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Сама процедура продажу прав вимоги в системі Прозорро відбувається за голландською схемою. Це означає, що на кожному з етапів в процесі проведення торгів ціна знижується. Зниження ціни відбувається поступово аж до досягнення суми в 20% від початкового значення. Таким чином досягається дисконт в 80%.

Права вимоги на початковому етапі продаються по кожному конкретному кредиту в роздріб. Етапи аукціону можна розділити таким чином:

 • оголошення продажу;
 • реєстрація учасників на торги, (кожен учасник зобов'язаний внести обов'язковий внесок);
 • старт торгів, про час і дату якого кожен учасник буде знати заздалегідь;
 • поетапне зниження ціни аж до 20% від початкової вартості;
 • викуп прав вимоги з максимальним дисконтом;
 • оплата за нього за ціною проведеного аукціону.

Якщо переможець в перших торгах не буде знайдений, то такий продаж вважається таким, що не відбувся. Після чого він надійде на друге коло продажів, де виступить у складі великого лота. Цей лот об'єднує в собі подібні невдалі торги. Вони продаються за ще більшими знижками і їх викуповують великі гравці ринку.

Після другого етапу у вас з'явиться новий кредитор, який і озвучить вам нові умови роботи, або зажадає від вас повних виплат за старим договором. Якщо ви не в змозі будете платити, то заставне майно може перейти у власність вашого нового кредитора. Але до цього можна не доводити.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

У нашій компанії CreditStop ви знайдете надійного союзника в справі вирішення старої проблеми незакритого кредиту «Артем-банку». Ми знаємо, як найкраще досягти максимального дисконту на торгах Прозорро, а також маємо юридичний досвід.

Є ще один момент, чому вам варто звернутися до нас. Справа в тому, що самі власники кредитних зобов'язань не мають право безпосередньо брати участь в аукціоні. Цього не мають права робити і їх поручителі. Однак довірена особа або організація мають законну підставу зробити це. Це також важливий етап нашої допомоги вам.

Сам процес роботи з CreditStop виглядає наступним чином:

 • призначається консультація, на якій вам відразу говорять всі етапи роботи і суму грошей, необхідну на закриття старого кредиту, а також на інші витрати;
 • підписується договір з нашою фірмою;
 • на аукціоні з продажу прав вимоги викуповується ваш кредит з максимальним дисконтом до 80%;
 • проблемний займ закривається.

Після закриття ви рятуєтеся від проблеми, а також отримуєте в повноправне володіння заставну власність. Такий спосіб закрити свій проблемний кредит є найкращим. Якщо до вас прийде новий кредитор або його колектори, то навіть у разі реструктуризації боргу ви все одно не отримаєте більш вигідні умови.

Інформація про «Артем-банк»

Публічне акціонерне товариство «Артем-банк» отримало свідоцтво про реєстрацію 09 грудня 2008 року. До цього ПАТ «Артем-банк» носив назву ТОВ «Артем-банк». Після настання в ньому фінансових проблем, НБУ був змушений ввести тимчасову адміністрацію.

Тимчасова адміністрація працювала з 16 листопада по 15 грудня 2016 року. Результатом її роботи стало прийняття рішення про остаточне відкликання ліцензії та оголошення ПАТ «Артем-банк» банкрутом, який підлягає ліквідації.

Теми