Як найвигідніше викупити свій кредит у банку «Траст»?

Чи можна позбутися від старої проблеми - неоплаченого кредиту, взятого в збанкрутілому банку «Траст»? Для початку потрібно зрозуміти, чому це актуально. Справа в тому, що активи банків-банкрутів розпродаються на аукціоні в системі електронних торгів Прозорро.Продажі. Це ж стосується і прав вимоги за кредитними зобов'язаннями. Той, хто виграє в торгах і стане вашим новим кредитором.

Однак у вас у самих є можливість спочатку купити, а потім повністю закрити займ банку «Траст». При цьому зробити це можна з величезною знижкою до 80%. Як це правильно робити, про це ми вам і розповімо.

Який кредит ви зможете закрити в банку «Траст» з дисконтом до 80%?

Сам процес аукціону в системі Прозорро відбувається за голландським сценарієм. Це означає, що в процесі торгів ціна йде тільки на зниження, аж до досягнення мінімальної позначки в 20% від первісної вартості. Таким чином можна досягти дисконту в 80% при покупці прав вимоги.

Важливо і те, що за законом брати участь в аукціоні не можуть самі власники кредитних зобов'язань, а також їх поручителі. Але це можуть зробити їх довірені особи або організація. Саме тому вам варто звернутися до нас в компанію CreditStop.

Ми допоможемо нашим клієнтам викупити кредит банку «Траст»:

 • із заставою нерухомості, виробничих площ, будівель або потужностей, автомобіля;
 • із заставою житла, квартири або ділянки землі;
 • з поручительством юридичної або фізичної особи;
 • без поруки та застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Ми готові допомогти вам у закритті проблемної позики. Наша фірма працює як з юридичними, так і з фізичними особами.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Як відбувається процедура продажу прав вимоги? На початковому етапі кредити продаються кожен окремо, можна сказати в роздріб. На цьому етапі є можливість викупити свій займ. При цьому ціна на торгах йде на зниження, а значить і є великий шанс знижки.

Щоб взяти участь у торгах, необхідно:

 • відстежити, коли призначено аукціон саме вашого кредиту;
 • зареєструватися на ньому в якості учасника з виплатою обов'язкового першого внеску;
 • дочекатися початку торгів;
 • дочекатися в процесі проведення аукціону максимального дисконту;
 • вигідно викупити права вимоги.

Якщо при перших торгах бракуватиме переможеця, то такі невдалі продажі об'єднуються в подальшому в великі лоти, а потім продаються оптом великим гравцям ринку. В цьому випадку ви точно будете спілкуватися з вашим новим кредитором, або його колекторами.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Вам самим навряд чи має сенс самим вникати в усі нюанси участі в аукціоні Прозорро, а також в юридичній особливості передачі прав вимоги та закриття кредиту. Та й довірену особу або компанію вам ще потрібно знайти, але простіше буде звернутися в нашу фірму CreditStop.

Етапи роботи з нами виглядають таким чином:

 • консультація, на якій вам відразу буде озвучена сума грошей, необхідна для закриття проблемної позики і оплати податків, всіх витрат і наших послуг;
 • підписання договору з нами;
 • участь нашої фірми в аукціоні;
 • купівля прав вимоги за вашим кредитом з максимальним дисконтом до 80%;
 • закриття проблеми.

Після останнього етапу роботи з нашою компанією ви назавжди позбавляєтеся від старих боргів, а заставне майно повністю стає вашою власністю. Це найкращий і найвигідніший спосіб на сьогодні позбутися старого кредиту. Жоден новий кредитор ніколи вам не запропонує кращі умови.

Інформація про банк «Траст»

Публічне акціонерне товариство Банк «Траст» було зареєстровано 21 серпня 2007 року. У кризові роки 2014-2015 фінансовий стан банку сильно погіршився. Позначилося наявність необслуговуваних кредитів на території проведення АТО, а також інші системні фінансові проблеми.

НБУ прийняло рішення ввести тимчасову адміністрацію з 07 грудня по 29 грудня 2016 року. За результатами її роботи дана банківська структура була названа банкрутом, яка підлягає ліквідації. Термін ліквідації продовжений до 29 грудня 2020 року.

Теми