Як з великою знижкою закрити свій кредит в «КБ «Інвестбанку»?

Що буде відбуватися з незакритим кредитом «КБ «Інвестбанку», який є банкрутом і підлягає ліквідації? Якщо ви в якості юридичної або фізичної особи колись брали кредит в цьому банку, але не виплатили його до кінця, то найближчим часом у вас може з'явитися новий кредитор.

Справа в тому, що права вимоги за кредитами «КБ «Інвестбанку» будуть продаватися з аукціону в системі інтернет торгів ProZorro.Продажі. А це означає, що новий кредитор або його колектори будуть вимагати від вас погашення позики, або передачі заставного майна. А чи є можливість цього уникнути, і самому викупити свій кредит? Така можливість є, і при цьому зробити це можна ще й з дисконтом до 80%. Розглянемо це детальніше.

Який кредит ви зможете закрити в «КБ «Інвестбанку» з дисконтом до 80%?

Закрити кредитні зобов'язання перед збанкрутілим «КБ «Інвестбанком» є можливість, якщо їх викупити з аукціону. Самі торги в системі Прозорро проходять по голландському сценарію, а це означає, що ціна йде на зниження. Від первісної вартості ціна буде поступово опускатися, аж до настання нижньої позначки в 20% від початкового значення.

Наша компанія може допомогти вам викупити ваш кредит з дисконтом до 80%, отриманий:

  • в якості іпотеки під заставу квартири, землі або будинку;
  • під заставу нерухомості, виробничих площ або обладнання, автомобіля і т.д.;
  • під гарантію забезпечення від компанії або фізичної особи;
  • без застави або забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

З нашою допомогою така знижка цілком досяжна, а сам процес купівлі нашим фахівцям добре відомий.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Процес купівлі кредиту в системі електронних аукціонів найкраще проводити на першому етапі продажу. На цьому етапі продаються права вимоги по конкретно взятим зобов'язанням, можна сказати, що в роздріб. В цьому випадку і слід взяти участь в торгах.

Щоб викупити свій займ «КБ «Інвестбанку», необхідно:

  • відстежити, коли буде продаватися на аукціоні саме ваш кредит;
  • зареєструватися як учасник і оплатити попередній обов'язковий внесок;
  • взяти участь в день проведення торгів, про його початок буде відомо заздалегідь;
  • дочекатися кращого або максимального дисконту і викупити проблемний займ.

Якщо переможця і покупця не визначать перші торги, то такі кредити будуть об'єднані у великі лоти і оптом продані великим гравцям. Після цього дзвінок або стукіт у двері колекторів практично неминучий. Але цього можна уникнути.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Допомога нашої компанії CreditStop вам необхідна з двох причин. По-перше, вам важко буде не зробити помилку під час проведення самого аукціону і при вирішенні юридичних питань. По-друге, самі власники кредитних зобов'язань, а також їх поручителі не мають права за законом безпосередньо брати участь в аукціоні. Але це можуть зробити їх довірені особи або організації. У цьому ми теж можемо вам допомогти.

З чого складається наша допомога:

  • консультація з визначенням суми грошей, необхідної для викупу позики і інших витрат;
  • надання і підписання договору з нами;
  • участь в аукціоні Прозорро;
  • викуп кредитних зобов'язань за найкращою ціною зі знижкою до 80%;
  • закриття проблемного кредиту.

Після завершення співпраці з нашою компанією, ви назавжди позбавляєтеся від проблеми, а заставне майно переходить остаточно в вашу єдиновладну власність.

Якщо ви налаштовані закрити проблему, то описана схема є найвигіднішою. Ніякий новий кредитор, ніколи вам не запропонує кращі умови погашення.

Інформація про «КБ «Інвестбанк»

Публічне акціонерне товариство «КБ «Інвестбанк» було утворено 31 березня 1992 року. У грудні 2016 року Національний банк України був змушений призначити тимчасову адміністрацію в зв'язку з тим, що даної банківської структури були висунуті підозри в неплатоспроможності.

Тимчасова адміністрація працювала в «КБ «Інвестбанку» з 16 грудня 2016 року по 12 січня 2017 року. Після чого банк був названий банкрутом, який підлягає ліквідації. На поточний момент термін його ліквідації продовжений до 12 січня 2021 року.

Теми