Вигідно закрити кредит в «Платинум банку», як це зробити?

Одне з провідних місць в країні в сфері споживчого кредитування займав «Платинум банк». Після його банкрутства багато невиплачених і не закритих позик залишилося в підвішеному стані. І найближчим часом для таких кредитів знайдуться нові кредитори, адже всі активи ліквідованих банків продаються в системі інтернет аукціонів ProZorro.

Якщо вирішити викупити свій власний кредит з такого аукціону, то у вас з'явиться можливість не тільки не мати нового кредитора і закрити проблему, але і зробити це зі знижкою до 80%. Як це можна зробити, давайте розглянемо по порядку?

Який кредит ви зможете закрити в «Платинум банку» з дисконтом до 80%?

Продаж прав вимоги за кредитами банків-банкрутів здійснюється в системі Прозорро за голландським сценарієм. Це означає, що в процесі торгів вартість буде поступово знижуватися, аж до досягнення точки 20% від початкового значення.

Наша компанія CreditStop допоможе вам викупити кредити:

 • іпотеки під заставу земельної ділянки, будинку або квартири;
 • під заставу нерухомості, виробничого обладнання або потужностей, автомобіля та інші види;
 • із забезпеченням у вигляді поручительства фізичних або юридичних осіб;
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Для отримання кращої вартості при купівлі прав вимоги, важливо дочекатися максимального дисконту 80%. Яким чином проходить процес торгів?

Як відбувається сам викуп кредиту?

Після того, як права вимоги по конкретно взятому кредиту потрапляють на продаж в систему Прозорро, подальші етапи участі в аукціоні виглядають наступним чином:

 • учасники реєструються на торги і виплачують початковий обов'язковий внесок;
 • до часу старту торгів знаходяться онлайн і стежать за зниженням поточної ціни;
 • після досягнення бажаної знижки, оголошується про намір покупки лота;
 • якщо немає бажаючих оскаржити ваш вибір, то викупити борг.

Якщо бажаючі з'являються, то далі торги йдуть на підвищення ціни, але таке трапляється вкрай рідко для роздрібних аукціонів, де продаються конкретно взяті права вимоги.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Вам необхідна допомога кваліфікованих юристів фірми CreditStop, щоб всі процеси пройшли правильно в рамках законодавства і по стандартам роботи онлайн аукціону. А потім з'явиться можливість закриття проблемної позики. До того ж ви самі і ваші поручителі не можуть брати участь в торгах, тому що це забороняється законом. Однак закон не забороняє це робити вашій довіреній юридичній або фізичній особі. Ось в цьому ми теж можемо вам допомогти.

Які основні етапи роботи з нами можна виділити:

 • консультація, на якій роз'яснюється механізм викупу кредиту, а також відразу призначається необхідна сума для цього;
 • підписання договору з нашою фірмою;
 • участь в аукціоні і покупка прав вимоги з максимальним дисконтом;
 • повне і остаточне закриття вашого кредиту «Платинум банку».

Така схема є найвигіднішою для вас. Якщо на аукціоні, де будуть продаватися права вимоги саме вашої позики, якщо не знайдеться переможця і покупця, то такий продаж стане таким, що не відбувся, а об'єкт продажу буде об'єднаний у великій лот з іншими аналогічними кредитами. Після цього їх оптом купить якийсь великий гравець ринку, і до вас в двері постукають його колектори дуже скоро. Краще до цього не доводити і купити свої борги самому з нашою допомогою.

Інформація про «Платинум банк»

Публічне акціонерне товариство «Платинум банк», альтернативна назва (Platinum Bank), було утворено в січні 2005 року. На початок 2015 року ця банківська структура входила в топ-30 найбільших банків в країні за розміром капіталу за визначенням НБУ, і займала 30-у сходинку.

Національний банк був змушений ввести тимчасову адміністрацію в ПАТ «Платинум банк» 11 сiчня 2017 року, яка пропрацювала до 23 лютого. Після цього він був визнаний банкрутом, який підлягає ліквідації.

Теми