Скористайтеся найкращим способом закрити проблемний кредит в «НК банку»

Якщо ви не виплатили і не закрили проблемний кредит в «НК банку», то він нікуди не зникне, хоч сам банк і збанкрутував. Його активи будуть продані, щоб хоча б частково покрити борги, при цьому будуть продані і права вимоги за кредитами.

Це означає, що новий кредитор матиме право на вашу позику. Самі права вимоги будуть продані з аукціону в системі електронних торгів ProZorro.Продажі. Їх викупити може будь-хто, фізична або юридична особа. А чи є можливість самому викупити його, про таку можливість і піде мова нижче.

Який кредит ви зможете закрити в «НК банку» з дисконтом до 80%?

Наша фірма CreditStop допомагає клієнтам, (юридичним і фізичним особам), викуповувати свої кредити збанкрутілих банків з дисконтом до 80%.

У цю категорію потрапляють також позики «НК банку». Ми готові допомогти вам викупити кредит:

 • із заставою під нерухомість, промислові площі і потужності, автомобіль і т.д.;
 • іпотеки із заставою під будинок або квартиру;
 • з поручительством компанії або фізичної особи;
 • без поруки та застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Сама знижка до 80% виникає в зв'язку з можливостями процедури проведення аукціону в Прозорро. Про це детальніше.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Продаж прав вимоги за кредитними зобов'язаннями проходить в системі онлайн аукціонів по голландському варіанту. Це означає, що в процесі торгів вартість буде тільки знижуватися. Мінімальний поріг падіння ціни можливий до рівня 20% від собівартості, а це означає знижку до 80%.

Процес купівлі здійснюється наступним чином:

 • учасники реєструються на торгах, а також платять обов'язковий внесок;
 • самі торги стартують в заздалегідь призначений час і дату;
 • в процесі зниження ціни очікується поява максимального дисконту;
 • викуповується займ зі знижкою до 80%.

Самі торги може зупинити будь-який з учасників, якщо погодиться сплатити поточну ціну за лот. Якщо переможця не буде визначено, то ціна в 20% від вартості буде стартовою ціною вже наступного аукціону, де всі такі невдалі продажі будуть об'єднуватися в один великий лот, який вже купить один з великих гравців ринку. Краще купити свій проблемний займ на першому роздрібному етапі.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Є дві дуже важливі причини, чому вам вигідно співпрацювати з нашою фірмою CreditStop. Перша причина, ми чудово знаємо, як методично і юридично оптимально реалізувати покупку кредиту збанкрутілого «НК банку». Друга причина, ми можемо виступити вашою довіреною організацією для участі в аукціоні. Справа в тому, що самі власники зобов'язань за позикою і їх поручителі не мають права за законом брати участь у таких торгах. Однак їх довірені організації або особи можуть. Це важливий момент.

Сам процес спілкування з нами складається з наступних етапів:

 • консультація, на якій ви дізнаєтеся деталі викупу вашого старого кредиту, при цьому буде озвучена і сума, необхідна для його покупки і інших витрат;
 • з клієнтами підписується договір;
 • приймається участь в аукціоні та викуповуються права вимоги за вашим займом з дисконтом до 80%;
 • кредит закривається остаточно.

Цей процес вигідний для вас, тому що ви отримуєте можливість розплатитися зі значною знижкою. На першому етапі торгів не часто буває багато учасників, тому отримати великий дисконт можливо. Такий варіант на сьогодні є найвигіднішим, кращі умови вам точно не запропонують нові кредитори і їх колектори.

Інформація про «НК банк»

Публічне акціонерне товариство «НК Банк» з повною назвою «Банк народний капітал», отримав банківську ліцензію 16 листопада 2011 року. В після кризовий період банк мав погані фінансові показники і дійшов до стадії неплатоспроможного.

НБУ з 20 січня 2017 року по 08 березеня 2017 року був змушений ввести тимчасову адміністрацію. На початку березня 2017 року банк став банкрутом з подальшою його ліквідацією. Останнє рішення НБУ продовжило терміни ліквідації «НК банку» до 08 березня 2021 року.

Теми