Який найвигідніший спосіб закрити свій кредит в «Вектор банку»?

Наявність невиплаченого кредиту в «Вектор банку», який проходить процедуру ліквідації через банкрутство, не означає, що про ваш борг забули. Активи неплатоспроможного банку будуть продані, щоб компенсувати його заборгованість, в тому числі будуть продані і права вимоги за кредитами приватних і юридичних осіб.

Сам процес продажу прав вимог здійснюється за допомогою електронної системи аукціонів ProZorro. Це означає, що у вашого кредиту з'явиться новий кредитор, який може бути будь-якою особою або організацією. Він буде мати законні підстави вимагати від вас погашення позики «Вектор банку» за договором, складе з вами новий договір, якщо захоче, або при вашій неможливості робити виплати, може забрати заставне майно.

Однак у вас є можливість викупити свій власний кредит самому, і про те, як це зробити з вигодою для себе, мова і піде нижче.

Який кредит ви зможете закрити в «Вектор банку» з дисконтом до 80%?

Продаж прав вимоги по кредитній заборгованості клієнтів «Вектор банку» здійснюється на першій стадії за допомогою голландського аукціону в системі Прозорро. Це означає, що під час торгів ціна буде йти на зниження.

Від початкової повної вартості, ціна за лот буде опускатися до моменту поки не знайдеться покупець, або вона не досягне нижньої точки в 20% від початкового значення. На цій стадії наша компанія CreditStop разом з вами може викупити ваш кредит з дисконтом до 80%.

Ми готові купити на аукціоні ваш кредит:

 • іпотеки із заставою квартири, земельної ділянки або будинку;
 • із заставою виробничих потужностей, нерухомості, автомобіля і т.д.;
 • з поручительством від юридичної або фізичної особи;
 • без поруки та застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Так можна вирішити проблему зі старим кредитом «Вектор банку» зі значною знижкою.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Схема покупки на аукціоні прав вимоги відбувається в кілька етапів. Спочатку продається конкретний кредит, можна сказати, що в роздріб. Щоб взяти участь в торгах необхідно:

 • зареєструватися як учасник і виплатити обов'язковий внесок за участь;
 • на момент початку торгів підключитися до онлайн аукціону;
 • дочекатися значного або максимального дисконту;
 • викупити свій кредит.

Якщо на першому роздрібному етапі конкретну позику не буде викуплено, то вона буде приєднана до великого лоту, який буде розігруватися вже для великих гравців ринку, можна сказати оптом. На другій стадії у вас точно з'явиться новий кредитор, і вам не уникнути спілкування з його колекторами.

Можна не доводити до цього, і купити свій власний кредит на першій стадії продажу в Прозорро.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Вам вигідніше за все скористатися послугами нашої компанії CreditStop. Це не реклама. Справа в тому, що ми знаємо, як все зробити оптимально, вигідно для вас і правильно, щоб закрити проблемний займ «Вектор банку». І слід враховувати, що в аукціоні не можуть брати участь ні самі власники кредитних зобов'язань, ні їх поручителі.

При цьому в ньому можуть взяти участь ваші довірені особи або довірена компанія. У цьому теж ми вам можемо допомогти. Як проходить спілкування з нами:

 • ми проводимо консультацію, на якій відразу визначаємо суму грошей, необхідну для покупки вашого кредиту і на інші витрати;
 • укладаємо договір з вами;
 • беремо участь в аукціоні на майданчику системи Прозорро;
 • викуповуємо права вимоги по кредиту;
 • закриваємо його.

Після цього ваша стара проблема припинить своє існування, а заставне майно остаточно стане вашою власністю. І все це можна зробити зі знижкою в 80% від первісної вартості. Це вигідно для вас перш за все. Такі умови вам навряд чи запропонує новий кредитор.

Інформація про ПАТ «Вектор банк»

Публічне акціонерне товариство «Вектор банк» було утворено 25 грудня 2013 року. Дана банківська організація ставилася до другої групи з часткою активів загальною банківської системи 0,5%.

На підставі неплатоспроможності «Вектор банку», НБУ був змушений ввести тимчасову адміністрацію, яка пропрацювала з 03 березня 2017 по 21 березня 2017 року. 22 березня дана банківська структура стала банкрутом, яка підлягає ліквідації. Термін ліквідації ПАТ «Вектор банку» продовжено до 21 березня 2021 року.

Теми