Як краще за все закрити свій кредит в «Діамантбанку»?

«Діамантбанк» відноситься до банків, що знаходяться на стадії ліквідації. Це означає, що всі його активи будуть розпродані, щоб хоча б частково погасити його заборгованість. Під активами слід розуміти і права вимоги за кредитними зобов'язаннями. Це означає, що ваш проблемний займ в цьому банку, якщо він не був закритий і виплачений до кінця, придбає нового кредитора.

Сам процес продажу активів збанкрутілих банків здійснюється за допомогою інтернет аукціонів в системі електронних торгів ProZorro.Продажі. Це означає, що права вимоги може придбати будь-який бажаючий, від фізичної особи, до маленької або великої компанії. А чи є можливість самому викупити свій кредит? Це можливо зробити, причому з дисконтом до 80%. Далі про це детальніше.

Який кредит ви зможете закрити в «Діамантбанку» з дисконтом до 80%?

В аукціоні не можуть брати участь самі власники зобов'язань за позикою «Діамантбанку», а також їх поручителі, це забороняється законом. Однак в ньому можуть взяти участь їх довірені особи або організації. Такою довіреною організацією можемо стати ми, компанія CreditStop.

Ми готові викупити кредити:

 • іпотеки із заставою будинку або квартири;
 • із заставою автомобіля, виробничих або офісних площ, техніки, обладнання і т.д.;
 • з поручительством третіх осіб (юридичних або фізичних);
 • без поруки та застави на суму понад 50 тисяч гривень.

Причому покупка ваших зобов'язань за позикою може статися з дисконтом до 80%. Як це відбувається?

Як відбувається процес викупу кредиту?

В системі аукціонів Прозорро.Продажі торгівля правами вимоги за кредитами збанкрутілих банків відбувається за голландською схемою. Це означає, що сам процес торгів йде на зниження ціни. Від існуючої початкової вартості ціна опускається поступово, поки не досягає нижньої позначки 20% від початкового значення. Так з'являється дисконт 80%.

Щоб купити з такою знижкою свій кредит, необхідно:

 • зареєструватися на торгах в Прозорро в якості учасника, і внести початковий обов'язковий внесок;
 • дочекатися старту торгів, про дату і час можна дізнатися заздалегідь;
 • дочекатися суттєвого дисконту в 80% і викупити кредит.

Торги зупиняються тоді, коли один з учасників погоджується на поточний рівень ціни і погоджується купити лот. На першій стадії продажу торги йдуть по конкретним правам вимоги, можна сказати, що в роздріб. Тут менше учасників, а значить і великий шанс отримання хорошої знижки.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Наша компанія CreditStop має досвід у закритті проблемних позик збанкрутілих банків з великою вигодою для клієнтів. Тому вам варто довіритися нам. Ми наполягаємо, що реально вигідно викупити свій кредит можна на цій роздрібній стадії проведення аукціону. Якщо переможець продажу по вашому кредиту не знайдеться, то такі невдалі аукціони будуть об'єднані у великі лоти і продані великим гравцям ринку. Це означає, що зустріч з колекторами нового власника прав вимоги за вашим кредитом не за горами.

Як відбувається процес роботи з нами:

 • ми призначаємо консультацію, в процесі якої розповідаємо вам про те, як викупити ваш кредит з дисконтом до 80%, а також вказуємо на суму грошей, необхідну для цього;
 • підписуємо з вами договір;
 • берем участь в аукціоні і викуповуємо вигідно ваш кредит;
 • закриваємо його.

Процедура вимагає деякого досвіду і юридичної підкутості, тому шанс зробити помилку при самостійній реалізації всього процесу досить великий. Краще зробити це з нашою допомогою, і нарешті закрити стару проблему.

Інформація по «Діамантбанку»

Публічне акціонерне товариство «Діамантбанк» було створено 17 листопада 1993 року. У своїй діяльності банківська структура розвивалася і відкривала свої відділення в різних містах України.

НБУ визначив «Діамантбанк» в якості неплатоспроможного 24 квітня 2017 року, і ввів тимчасову адміністрацію. В цьому ж році 23 червня його назвали банкрутом, який підлягає ліквідації.

Теми