Як закрити старий проблемний кредит банку «Новий»?

Що стане з незакритим кредитом збанкрутілого банку «Новий»? Якщо ви знаходитесь в такій ситуації, коли ваш кредит із заставою або поручительством залишився невиплачений, а банк став неплатоспроможним та ліквідується, то скоро у вас з'явиться новий кредитор.

Активи банку «Новий» будуть продаватися, щоб хоч частково перекрити борги, в тому числі під продаж потрапляють і права вимоги за кредитними зобов'язаннями. Продаж здійснюється в системі електронних аукціонів ProZorro.Продажі, де будь-яка юридична або фізична особа може викупити права вимоги по конкретному кредиту. У вас є можливість з аукціону викупити свій займ банку «Новий» з великим дисконтом. Як це зробити?

Який кредит ви зможете закрити в банку «Новий» з дисконтом до 80%?

Наша фірма CreditStop працює з фірмами, підприємцями та приватними особами, які хочуть закрити свій проблемний кредит.

Ми готові допомогти вам з проблемними позиками, узятими:

 • із заставою житла під іпотечний договір;
 • із заставою автомобіля, виробничих потужностей, нерухомості і т.д.;
 • із забезпеченням у вигляді поруки фізичної або юридичної особи;
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

При цьому викуп відбувається з дисконтом, який в максимальному значенні становить 80%.

Як відбувається сама покупка кредиту?

Продаж прав вимог здійснюється в системі електронних аукціонів Прозорро.Продажі за голландським сценарієм. Це означає, що в процесі торгів ціна лота поступово знижується, поки не знайдеться учасник, який бажає зафіксувати ціну і викупити кредит. Максимальний розмір зниження вартості активу 20% від початкової суми, тобто можна в кінці аукціону викупити свої борги зі знижкою в 80%.

Це робиться так:

 • учасники подають заявки на участь в торгах і платять обов'язковий початковий внесок;
 • про початок старту аукціону всі учасники знають заздалегідь;
 • в процесі торгів очікується поява максимальної знижки і викуповується кредит.

На самому початку активи збанкрутілого банку «Новий» продають в роздріб, тобто окремо по кожній позиції. Тут мало учасників, а значить і шанс високого дисконту дуже великий. Якщо таким чином свій кредит не викупити, то невдалі аукціони без переможця об'єднують у великі лоти і оптом продають великим гравцям ринку. На другому етапі вам вже не уникнути розмови з новим кредитором, а точніше з його колекторами.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Ви можете запитати, а навіщо вам тоді потрібна наша компанія? По-перше, ми знаємо всі підводні камені і вміємо правильно приймати участь в торгах, щоб отримати хороший дисконт. По-друге, самим власникам зобов'язань по кредитах і їх поручителям забороняє закон безпосередньо брати участь в аукціоні. Однак це можна зробити за допомогою довірених осіб або довіреної фірми. Це вагомі причини працювати з нами.

Як відбувається співробітництво:

 • ми призначаємо вам консультацію, на якій розповідаємо докладно, як закрити свій займ банку «Новий», а також відразу визначаємо суму грошей, необхідну для викупу і на інші витрати;
 • підписуємо договір з вами;
 • беремо участь в аукціоні Прозорро і викуповуємо ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • закриваємо його.

Все прозоро і з мінімумом проблем для вас, але також з максимальною вигодою для вас. Нові кредитори навряд чи вам запропонують кращі умови.

Інформація про АКБ «Новий»

Акціонерний комерційний банк «Новий» був утворений 06 квітня 1992 року і виконував різну банківську діяльність в місті Дніпрі (колишній Дніпропетровськ), а також в сусідніх областях і столиці Києві.

На момент червня 2017 року, регулятивний капітал банку становив менше третини від норми, визначеної НБУ. Вже 12 червня цього ж року банк визнаний неплатоспроможним. Його активи продаються і продовжать продаватися. Поточний граничний термін ліквідації АКБ «Новий» становить 31 серпня 2020 року.

Теми