Скористайтеся вигідним способом закриття свого кредиту в «Банку Богуслав»?

Для будь-якого клієнта збанкрутілого «Банку Богуслав», хто брав і не закрив кредит в ньому, може з'явитися новий кредитор. Збанкрутілий «Банк Богуслав» розпродається, точніше продаються його активи, в тому числі і права вимоги за кредитними зобов'язаннями. Це означає, що ваш кредит не забутий, і зажадати гроші або заставне майно по ньому може новий кредитор.

Самі права вимоги по конкретним кредитним зобов'язанням продаються в інтернет системі онлайн аукціонів ProZorro.Продажі. Це означає, що у вас є можливість вигідно викупити свій власний кредит «Банку Богуслав». І як це зробити, ви можете дізнатися тут.

Який кредит ви зможете закрити в «Банку Богуслав» з дисконтом до 80%?

Наша компанія CreditStop працює з проблемними кредитами збанкрутілих банків з вигодою для наших клієнтів.

Ми можемо допомогти вам закрити кредит з дисконтом до 80%:

 • взятий із заставою під автомобіль, приміщення офісного чи виробничого призначення, нерухоме майно і інші варіанти;
 • іпотечний, взятий під заставу житла;
 • з поручительством (юридичних або фізичних осіб);
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Яким чином можна знизити в кілька разів суму такого кредиту?

Яка процедура викупу?

Продаж прав вимоги за кредитами «Банку Богуслав» здійснюється за допомогою публічних аукціонів в системі Прозоро. При цьому сам процес торгів йде за голландським сценарієм на зниження ціни. На початку озвучується повна вартість, а потім вона починає знижуватися аж до мінімального значення 20% від вартості. Якщо до повного зниження не знайдеться покупця на права вимоги, то можна в цій точці викупити його самому.

Аукціон на першому етапі здійснюється в роздріб, а значить ваш конкретний кредит буде продаватися окремо. На цьому етапі і учасників мало, і шанс великого дисконту великий. Якщо переможця не знайдеться на першому етапі торгів, то всі такі невдалі продажі об'єднуються в великий лот, і по другому колу через голландський аукціон продаються великим гравцям ринку.

Ви можете викупити свій кредит «Банку Богуслав», за допомогою наступних етапів:

 • реєстрація учасників на конкретний аукціон і оплата початкового внеску;
 • присутність на торгах, час і дата старту якого призначаються заздалегідь;
 • викуп кредиту з дисконтом до 80%;
 • закриття кредиту.

Чому вам вигідно звернутися саме до нас?

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Наша компанія надає вам можливість викупити свій кредит «Банку Богуслав» на торгах Прозоро. Справа в тому, що в самому аукціоні не мають права за законом брати участь самі власники кредитних зобов'язань і їх поручителі. Але ніхто не заважає стати їх учасником довіреним особам або довіреній організації. Саме в цьому ви можете на нас розраховувати.

Як проходить процедура роботи з нами:

 • ми призначаємо консультацію, в якій обговорюємо всі етапи і відразу озвучуємо суму, необхідну для викупу вашого кредиту та інших витрат;
 • укладаємо з вами договір;
 • виступаємо на аукціоні і викуповуємо кредит з дисконтом до 80%;
 • закриваємо кредит.

Це взаємовигідний процес, який самостійно і без помилок здійснити не так просто, плюс вам потрібна довірена особа. Для вас виходить вигідно закрити кредит «Банку Богуслав», адже нові кредитори прийдуть до вас в будь-якому випадку. А так ви самі можете вплинути на цей процес.

Інформація про «Банк Богуслав»

Свою роботу АТ «Банк Богуслав» почав з отримання ліцензії від НБУ 12 грудня 2006 року. До 2014 року ця фінансова установа показувала позитивну динаміку розвитку. Однак 06 листопада 2017 року Нацбанк оголосив АТ «Банк Богуслав» неплатоспроможним і ввів тимчасову адміністрацію. Через короткий проміжок часу 01 грудня цього ж року він став банкрутом, який підлягає ліквідації.

На поточний момент продаж активів цього банку продовжено до 30 листопада 2020 року.

Теми