Закриття проблемного кредиту «ВТБ банку» з дисконтом 80%, як це зробити?

Якщо свого часу ви брали кредит в «ВТБ банку», який був визнаний банкрутом, і не виплатили його до кінця, то ваші боргові зобов'язання нікуди не подінуться. Права вимоги за кредитами будуть продані, також, як і інше майно збанкрутілого банку, для погашення його боргів. Це означає, що у старого проблемного кредиту з'явиться новий власник, який матиме право пред'явити свої вимоги по виплатах або забрати заставне майно.

Нові власники прав вимоги з'являються на підставі перемоги на відкритих онлайн аукціонах, що проходять в електронній системі ProZorro.Продажі. У таких аукціонах може взяти участь будь-яка юридична або фізична особа, а значить новий кредитор з'явиться напевно. Однак такі відкриті торги дають можливість викупити свій власний кредит «ВТБ банку», але тут є деякі особливості, про які варто згадати окремо.

Який кредит «ВТБ банку» ви зможете закрити з дисконтом до 80%?

Справа в тому, що сам власник кредитних зобов'язань, а також його поручитель не можуть брати участь в аукціоні на підставі чинного законодавства. Однак це не забороняється робити їх довіреній особі або організації.

Сам аукціон проходить за голландською методикою. Це означає, що ціна в процесі буде знижуватися. Вона може знизитися аж до 20% від початкового значення, а це в 5 разів менші борги по кредиту. Це без урахування податків та інших виплат, але так в будь-якому випадку цікавіше закрити проблемний кредит.

У такій ситуації співпраця з нами буде вигідною для вас. Наша компанія CreditStop допоможе вам викупити з дисконтом 80% такі види кредитів «ВТБ банку»:

• іпотечний, взятий під заставу квартири або будинку;

• із заставою під авто, виробничі або офісні приміщення, нерухоме майно і інші варіанти;

• з поручительством (юридичних або фізичних осіб);

• без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Як відбувається процес викупу кредиту на аукціоні Прозорро?

Як відбувається сам викуп кредиту?

Щоб купити свій проблемний кредит на аукціоні, необхідні наступні етапи:

• учасники реєструються і вносять початковий обов'язковий внесок за участь в торгах;

• про старт аукціону буде відомо заздалегідь;

• в процесі торгів ціна буде знижуватися аж до залишкових 20% від початкової вартості;

• торги зупиняються, якщо не знайшлося охочих купити лот, або один з учасників зафіксував ціну і виявив бажання придбати права вимоги.

Кращий варіант викупу свого кредиту знаходиться в цій першій фазі продажу. Друга фаза являє собою великі об'єднані лоти, складені з невдало проведених роздрібних аукціонів, які купують вже великі гравці ринку.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Наша компанія CreditStop допоможе вам викупити ваш проблемний кредит «ВТБ банку» на етапі роздрібного аукціону з можливим дисконтом 80%. Етапи нашої співпраці будуть складатися з таких пунктів:

• консультація, в ході якої ви дізнаєтеся необхідну інформацію, а також отримуєте точну суму, необхідну для викупу вашого проблемного кредиту та інших витрат;

• підписання між нами договору;

• наша участь в аукціоні та викуп кредитних зобов'язань з дисконтом до 80%;

• закриття кредиту.

Ми маємо досвід і знаємо, як вчинити раціональніше всього і з юридичної точки зору. Тому варто довірити нам весь процес викупу. Наша співпраця допоможе вам позбавитися від старої кредитної проблеми.

Інформація про «ВТБ банк»

«ВТБ банк» має головний офіс в Росії, а на території України працювала його дочірня філія. Через кризу російські власники вирішили не підтримувати українську філію, а вона на протязі довгого терміну хронічно не виконувала норми ліквідності.

В результаті 28 листопада 2018 року НБУ була змушена ввести тимчасову адміністрацію, а через деякий час «ВТБ банк» був названий неплатоспроможним. Свої вклади втратили близько 60 тисяч вкладників.

Теми