Який найвигідніший спосіб закрити свій кредит в КБ «Фінансова ініціатива»?

При ліквідації неплатоспроможної банківської структури, продажу підлягають всі її активи, включаючи права вимоги за кредитами фізичних осіб або компаній. Це означає, що ваш кредит, який ви взяли в банку КБ «Фінансова ініціатива», але не виплатили до кінця, вам виплатити все ж доведеться.

Продаж активів і прав вимоги здійснюється за допомогою спеціальної процедури - відкритого онлайн аукціону в системі електронних торгів ProZorro.Продажі. Будь-який бажаючий, хто заявить своє право взяти участь у конкретних торгах, може купити права вимоги за кредитними зобов'язаннями. А значить, після перемоги він стане новим кредитором, і вам доведеться або платити йому, або віддати заставне майно. А чи існує можливість самому викупити свій кредит?

Який кредит ви зможете закрити у КБ «Фінансова ініціатива» з дисконтом до 80%?

Сам аукціон проходить по так званому голландському сценарію. Це означає, що в процесі торгів ціна буде тільки знижуватися. При цьому максимальна ціна це 100% від початкових зобов'язань, а мінімальна 20% від початкової вартості. Все відмінно, можна купити свій кредит з дисконтом до 80%, але тут є проблема. Сам власник кредитних зобов'язань, а також його поручитель безпосередньо приймати в торгах участь не можуть. І тут вступаємо в гру ми.

Наша компанія CreditStop займається купівлею кредитів збанкрутілих банків, в тому числі і банку КБ «Фінансова ініціатива». Ми готові викупити з аукціону з дисконтом до 80% такі кредити фізичних або юридичних осіб:

 • іпотечна позика під заставу квартири або будинку;
 • із заставою під автомобіль, виробничі площі та потужності, нерухоме майно і т.д.;
 • з поручительством (юридичних або фізичних осіб);
 • без забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

Як відбувається сам процес зміни кредитора через систему Прозорро?

Як відбувається сам викуп кредиту?

В аукціоні можуть взяти участь всі бажаючі. При цьому сам процес торгів виглядає наступним чином:

 • учасники погоджуються на участь в торгах і платять початковий внесок;
 • про час старту продажу учасники знають заздалегідь;
 • після початку торгів ціна прав вимоги буде знижуватися, аж до 20% від початкової вартості в кінці аукціону;
 • торги зупиняються тоді, коли який-небудь з учасників погоджується зафіксувати ціну і купити лот за поточною ціною.

Перший етап голландського аукціону йде в роздріб, тобто конкретно по кожному кредиту окремо. На цьому етапі ціна не може бути знижена нижче 20% від початкової вартості. Однак вам найпростіше буде викупити кредит КБ «Фінансова ініціатива» саме тут.

Якщо покупець не знайдеться при першій фазі торгів, то невдалі продажі об'єднуються у великі лоти і йдуть по ще меншим цінам, але вже оптом і великим гравцям ринку. Так ви знайдете нового кредитора, і вам практично забезпечено спілкування з його колекторами. Але можна до цього не доводити!

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Ми маємо хороший досвід, і знаємо всі підводні камені з викупу проблемних кредитів, включаючи кредити КБ «Фінансова ініціатива». У вас є можливість відчутно знизити суму свого боргу, якщо ви зважитеся на співпрацю з нами.

Як схематично виглядає спілкування з нами:

 • детальна консультація, де вже на початковому етапі ми з вами визначимо потрібну суму для викупу вашого кредиту і оплати інших витрат;
 • ми підписуємо договір;
 • беремо участь в торгах і викуповуємо ваш кредит з дисконтом до 80%;
 • повністю закриваємо ваш проблемний кредит.

Ми зацікавлені тільки у взаємовигідній співпраці. Ми заробляємо на допомозі нашим клієнтам, а у них виходить істотно знизити суму заборгованості по проблемному кредиту, і самим вирішити його долю.

Інформація про банк КБ «Фінансова ініціатива»

ПАТ «КБ «Фінансова ініціатива» заснований в 2004 році 5 липня. У рік оголошення його банкрутом, ця банківська структура була на шістнадцятому місці за обсягом активів в Україні.

У лютому 2015 року «Фінансова ініціатива» була названа проблемної, а вже в червні цього ж року банк став банкрутом, який підлягає ліквідації. Кількість ошуканих вкладників налічує 59 тисяч осіб, на суму майже 4 мільярди гривень.

Теми