У Волинській області з аукціону продадуть базу відпочинку в мальовничому місці, стартова ціна 4,85 млн. гривень

Тематика статті

У Волинській області на аукціон виставили діючу базу відпочинку, розташовану в мальовничому місці за адресою: Волинська область, Ковельський район, смт. Шацьк, Гряда урочище, вул. Берегова, 6. До складу майна входять будівлі загальною площею 675,2 кв.м., а також об'єкт незавершеного будівництва площею 476,2 кв.м. та прилегла територія. 


Стартова ціна бази становить 4,845 мільйонів гривень. Аукціон пройде на підвищення ціни за англійською схемою. Торги призначені на 04 квітня 2024 року. Переможець буде зобов'язаний протягом 5 років після придбання продовжити готельну спеціалізацію нерухомості. 

З цього приводу так висловився голова ФДМУ Віталій Коваль: "Сьогодні держава позбувається невластивих для неї активів, зокрема у сфері готельного господарства та рекреації. Після продажу місцева громада отримає додатковий поштовх для розвитку території та створення нових робочих місць. Нагадаю, приватизація таких об'єктів - це наш внутрішній резерв, який спрямовується на підтримку Сил оборони України".

Більш повну інформацію про об'єкт нерухомості, а також умови проведення торгів можна дізнатися на офіційному сайті електронної системи, пройшовши за посиланням.
 

Теми