Придбання майна та нерухомості у підприємств банкрутів через аукціони Прозорро.Продажі

Тематика статті

В електронній системі Прозорро.Продажі майно, а також комерційну та виробничу нерухомість можна придбати з аукціону, що пропонується за темою реалізації майна підприємств банкрутів. Такі активи стають відкриті до продажу на підставі рішення суду про банкрутство, а потім їх реалізують з аукціонів.


Є різні варіанти рухомого та нерухомого майна, які можуть продавати як на підвищення ціни зі стандартного англійського аукціону, так і на пониження вартості за голландською схемою.

Ось деякі приклади таких активів: корпоративні права ТОВ "Тайлон" у статутному капіталі ТОВ "Монтана Естейт" - стартова ціна майже 318 мільйонів гривень. Торги відбудуться на пониження ціни і стартують 19 березня 2024 року. Підприємство розташоване за адресою: 49044, Дніпропетровська область, місто Дніпро, Узвіз Крутогірний, будинок 14. Більш повна інформація на сайті.

Або наступний приклад - майно Публічного акціонерного товариства Науково-виробнича фірма "Ферокерам". Об'єкт знаходиться за адресою: 09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. Фастівська, буд. 23. До складу лота входить нерухоме майно. Старт торгів призначено на 18 березня 2024 року, більш повну інформацію можна отримати на сайті електронної системи.
 

Теми