ФДМ вкотре продає Білгород-Дністровський порт, стартова ціна майже 184 млн. гривень

Тематика статті

Фонд державного майна вкотре намагається реалізувати єдиний майновий комплекс - державне підприємство "Білгород-Дністровський морський торговельний порт". Як зазначено в примітці до лота, це підприємство спеціалізується на перевантаженні лісових вантажів, мінеральних добрив, залізорудних відкатів, металопродукції та зернових вантажів, а також обслуговуванні водного транспорту.


Сам майновий комплекс розташовується за адресою: Одеська область, м. Білгород-Дністровський, вул. Шабська, 81. До його складу входять прилегла територія, адміністративні, складські та виробничі приміщення, відкриті вантажні склади та вантажні майданчики, автошлях, естакада зливу ПММ з підземними ємностями, рейкові кранові шляхи, залізничні колії, артсвердловини, бункер для переробки зернових та інші об'єкти.

Аукціон призначено на 21 березня 2024 року і пройде на підвищення ціни за англійською схемою. Початкова ціна об'єкта 183,947 мільйонів гривень. Більш повний опис державного підприємства та умов проведення торгів можна дізнатися на офіційному сайті електронної системи Прозорро.Продажі, (посилання). 
 

Теми