В Одеській області з аукціону в Прозорро продадуть туристично-оздоровчий готель «Круїз» за стартовою ціною 770 млн гривень

Тематика статті

На торгах в електронній системі Прозорро.Продажі виставлено на реалізацію туристично-оздоровчий комплекс - готель «Круїз». Це сучасна будівля 2009 року побудови, розташована на першій морській лінії. Адреса об'єкта: Одеська область, Овідіопольський район, Дальницька сільська рада (Затока), масив «Золотий Бугаз». 

Інші цікаві об'єкти комерційної нерухомості з аукціону можна розглянути у нас на сайті.


Комплекс розташовується на загальній площі понад 17,8 тисяч квадратних метрів. Він включає сучасну шестиповерхову будівлю. Територія упорядкована зеленими насадженнями, доріжками і зонами відпочинку, зокрема з видом на море. Будівля включає: підземний гараж, нічний і більярдний клуб, ресторан, басейн, конференц-зал, бар, магазин, фітнес-центр, спа-салон, готельні номери в кількості 194 шт.


Стартова ціна туристично-оздоровчого готелю «Круїз» становить 770 мільйонів гривень. Аукціон пройде на підвищення ціни (англійський сценарій). Торги призначені на 20 вересня 2023 року. 

На нашому сайті ви зможете знайти ще більше аукціонів з продажу готельних комплексів.

Теми