Як вибрати будинок під Києвом?

Одним із найкращих варіантів придбання житла в Україні є купівля будинку під Києвом. Особливо якщо це сучасний котедж у закритому селищі з наявністю всіх необхідних зручностей поблизу, з КПП і охороною. Перевага такого житла, забезпечення найбільшого комфорту і безпеки в безпосередній близькості від столиці.

Одним із варіантів пошуку і купівлі нерухомості під Києвом слугують аукціони Прозорро.Продажі, детальніше про варіанти у нас на сайті. 


При цьому будинок під Києвом в елітній забудові має найбільшу суму покупки. Це стосується не тільки нового житла, така тенденція буде справедлива і для вторинного ринку. У цій ситуації цінник особливо на таку вторинку падати не буде протягом довгих років, що робить придбання додатково ще й вигідним капіталовкладенням.     

Елітна нерухомість поруч зі столицею


Якщо ви плануєте придбати власний котедж неподалік від столиці або на її околицях, але ще сумніваєтеся у виборі місця й особливостях проживання, можете орендувати будинок на якийсь час у тому чи іншому районі. Агентство T.H.E. CAPITAL спеціалізується на елітній забудові, тут можна підібрати гарний варіант для своєї сім'ї як під час купівлі, так і в оренду.


Давайте розглянемо, як вибирати будинок серед нерухомості преміум рівня, на що звертати увагу:

  • зручність самого котеджу для вашої родини;
  • огорожа і наявність охорони селища;
  • розвиненість навколишньої інфраструктури поблизу і хороша транспортна розв'язка;
  • екологія, близькість природи, можлива наявність водойми поруч або навіть на території КП; 
  • відсутність джерел постійного шуму та інших забруднень у вигляді різних виробництв;  
  • достатня за площею присадибна ділянка;
  • ігрові дитячі та спортивні майданчики в селищі, інші зручності.

Якщо недалеко будуть дитячі установи, поліклініка, кафе і ресторани, близькість станції метро, зручний рух громадського транспорту, то це тільки додасть плюсів. У самому будинку дивіться на те, як організовано опалення, чи є генератор, яка якість споруди, як організовано всі комунікації.


Можна подумати і про особливі зручності в котеджі, такі як власний басейн, сауна, тренажерний зал тощо, це тільки додасть комфорту від проживання.   

 

Варіант купівлі хорошого житла під Києвом із вторинного ринку


Елітна нерухомість з нуля це завжди буде максимальним цінником, тим більше під столицею. Якщо він для вас непідйомний, то можна розглянути варіант купівлі будинку в КП із вторинного ринку. Такі котеджі будуть дешевшими, тут теж є непоганий вибір.


При такому варіанті купівлі уважно звертайте увагу на різні чинники як самої будови, так і організації комунікацій у ній. Щоб не потрапити на таку річ, як купівля вторинного житла з обтяженням, скористайтеся послугами професійного агента. Він допоможе вам уникнути неприємностей, які можуть з'явитися після купівлі проблемного житла. 


Не бійтеся висловити ваші побажання до майбутнього будинку вашому агенту. Краще оформити іпотеку, але купити кращий будинок для себе і сім'ї, адже така нерухомість купується на дуже довгий термін, а значить варто відразу брати те, чого ви хочете.

 

 

Теми