Столичний ТРЦ "Магелан" виставлять на продаж з аукціону

Тематика статті

Фонд гарантування вкладів як актив АТ «МР Банку», що ліквідується, виставляє на продаж відомий столичний торгово-розважальний центр «Магелан» (загальна площа об'єкта – 28,5 тисяч кв.м), розташований у комерційно привабливій частині Києва. Реалізація об'єкта здійснюватиметься через відкритий онлайн аукціон у системі Прозоро.Продажі.

Більше про аукціони продажу майна банкрутів та реалізацію об'єктів комерційної нерухомості, можна дізнатися у нас на сайті. 


 До складу лоту також входять права вимоги щодо кредитного договору, дебіторська заборгованість та майновий комплекс площею понад 13 тисяч квадратних метрів, розташований у Хмельницькій області с. Крупець.


Торги відбудуться за англійською схемою підвищення ціни. Початкова ціна лота – 3,163 мільярда гривень. Мінімальний крок підвищення ціни – 1%. Сума гарантійного внеску становить 10% від початкової вартості.


Аукціон відбудеться 12 жовтня 2022 року. Заявки на участь приймаються до 11 жовтня 20:00. Цей актив на аукціон виставляється вперше. Більш повну інформацію про об'єкт можна отримати, пройшовши за посиланням.  

 

Теми