Зі знижкою до 80% можна закрити свій кредит в «ЧБРР» банку, як це зробити?

Що станеться з невиплаченими до кінця кредитом «ЧБРР» банку? Дана банківська організація названа банкрутом і підлягає ліквідації. Якщо ви маєте боргові зобов'язання перед нею, то найближчим часом у вас може з'явитися новий кредитор.

Вся справа в тому, що права вимоги за кредитами «ЧБРР» банку будуть продаватися з онлайн аукціону в системі ProZorro.Продажі. Якщо на торгах фізична або юридична особа викупить їх, то вона стане новим кредитором, який буде вимагати від вас погашення позики, або передачі заставного майна. Однак є можливість самому викупити свій власний кредит, при цьому зробити це можна ще й з дисконтом до 80%.

Який кредит ви зможете закрити в «ЧБРР» банку з дисконтом до 80%?

Закрити борги перед «ЧБРР» банком можна з вигодою, якщо їх викупити з аукціону самостійно. Самі торги в системі Прозорро проходять по голландському сценарію, а це означає, що ціна йде поступово на зниження. Від первинної цифри вона буде поступово опускатися, аж до настання нижньої позначки в 20% від початкової вартості.

CreditStop може допомогти вам викупити кредит з дисконтом до 80%, отриманий:

 • в якості іпотеки під заставу квартири, землі або будинку;
 • під заставу нерухомості, виробничих площ або обладнання, автомобіля і т.д.;
 • під гарантію забезпечення від компанії або фізичної особи;
 • без застави або забезпечення на суму понад 50 тисяч гривень.

За допомогою нашої фірми така знижка цілком досяжна, якщо правильно і ефективно брати участь в торгах.

Як відбувається сам викуп кредиту?

Процес продажу кредитів в системі електронних аукціонів проходить в 2 етапи. На першому етапі продаються права вимоги по конкретно взятим зобов'язанням в роздріб.

Самі торги здійснюються за таким сценарієм:

 • оголошуються час і день проведення аукціону по конкретним правам вимоги;
 • учасники реєструються на торги і платять попередній обов'язковий внесок;
 • в день продажу учасники чекають зниження ціни аж до досягнення максимального дисконту;
 • проблемний займ викуповується.

Якщо покупця не визначить перший етап торгів, то такі невдалі продажі будуть об'єднані у великі лоти і оптом продані великим гравцям ринку. Після другого етапу у вас вже з'явиться кредитор обов'язково.

Чому вам вигідніше викупити кредит за допомогою юристів CreditStop?

Наша компанія CreditStop вам необхідна по ряду причин. З одного боку, вам важко буде не зробити помилку під час участі в самому аукціоні, а з іншого, потрібно мати юридичну практику в питаннях переуступки прав вимоги. Все це ми можемо вам надати, плюс ви отримуєте величезний дисконт і закриваєте старий борг.

Наша допомога складається з наступних етапів:

 • консультація з визначенням суми грошей, необхідної для викупу вашої позики;
 • підписання договору з нами;
 • супровід за участю в аукціоні Прозорро;
 • викуп кредитних зобов'язань за найкращою ціною;
 • остаточне закриття проблеми.

Так ви назавжди позбавляєтеся від старих боргів, а заставне майно переходить остаточно в вашу власність. Якщо ви налаштовані закрити проблему, то описана схема є найвигіднішою на сьогодні. Новий кредитор не запропонує кращі умови погашення позики, ніж описані тут дії.

Інформація про «ЧБРР» банк

Публічне акціонерне товариство «Чорноморський банк реконструкції та розвитку», коротко «ЧБРР» було утворено в 1994 році. Дана банківська структура розташовувалася на території півострова Крим. Після окупації Криму військами РФ, банк не зміг виконувати свої зобов'язання, що спричинило необхідність відкликання його ліцензії.

На поточний момент банк проходить процедуру ліквідації, яка триватиме до 03 вересня 2020 року. При необхідності цей термін може бути продовжений.

Теми